Macy Macy komentáře u knih

Václav Neckář: Šíleně veselý princ Václav Neckář: Šíleně veselý princ Václav Neckář

Knížka je velmi pěkně udělaná.Čtivý text doplněný o zajímavé rozhovory a unikátní fotky.

22.10.2023 5 z 5

Korporac€ Korporac€ Pavel Hénik

Druhou autorovu knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah. Velmi hezky se čte, a téměř okamžitě vás vtáhne do děje. Čekáte, kdy konečně hlavní postava pochopí absurditu své situace a vymaní se z pout korporátu, který ovládá celý jeho život. Autor zpracovává aktuální téma, které se dotýká téměř každého a nutí nás se zamyslet, kam naše společnost směřuje.

19.11.2019 5 z 5

Manekýni Manekýni Pavel Hénik

Knihu jsem si koupila čistě náhodně a nečekala, že ji do dvou dnů přečtu. Vtipná, ironická a peprná.
O člověku, který se nechá pohltit konzumním, povrchním stylem života bez morálky a málokdy se vzepře. Přesto všechno ironicky toužím po tom jednom.
Rychlý přerod kluka v gigola, překvapí.
Propletence vztahů jsou zábavné, stejně tak jako příhody hlavního hrdiny. Každé jednání má odezvu, ať jsme si ji vědomi či ne.
Název plně odpovídá obsahu ve více smyslech. Stejně jako manekýni předvádějí dané pózy, tak i hlavní hrdina je prostředím, ve které se nachází, nucen k určitému chování v zájmu intergrace.
Doporučuji každému, kdo nemá iluze o dnešní společnosti.

23.06.2019 5 z 5

Příběhy filmových fotografií Příběhy filmových fotografií Miloš Schmiedberger

Krasny fotky a zajimave pribehy. Doporucuji vsem milovnikum filmu a forografie.

15.11.2023 5 z 5