mac.martina mac.martina komentáře u knih

Zázrak lásky Zázrak lásky Miranda Lee

pěkný příběh o tom co dokáže ženská intuice a láska k manželovi. Také co všechno si může člověk uvědomit když přijde na svět jeho dítě

07.10.2013 5 z 5

Ohnivý Řek Ohnivý Řek Lynne Graham

pěkná knížka leckdy dramatická když se hlavní hrdinové hádají.

01.10.2013 5 z 5

Odvržená milenka Odvržená milenka Michelle Celmer

krásný příběh o tom co všechno se musí stát aby se člověk přenesl přes smutnou minulost a začal koukat do budoucnosti a přijal lásku milované ženy

29.09.2013 5 z 5

Plavba do neznáma Plavba do neznáma Lindsay Armstrong

když je člověk tvrdohlavý a stojí si za svým je těžké dostát svým předsevzetí

28.09.2013 5 z 5

Operace Máma Operace Máma Caroline Cross

občas jsem se u této knížky dost nasmála hlavně u scén kdy kluci něco provedli a hlavně Brady

22.09.2013 5 z 5

Nepřístupná dáma Nepřístupná dáma Rexanne Becnel

pěkná knížka.
příběh o tom že se žena nesmíří s ničím jiným než s láskou milovaného muže a udělá pro to vše co bude moct dokud jí její vyvolený nebude opětovat lásku.

19.09.2013 5 z 5

Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Linda S. Howington

moc pekny pribeh ke konci kdyz se Maris a Mac setkali s rodinou tak jsem se dost nasmala, hezky napsana knizka ale nejlepsi postava byla mala Nicky :-)

18.09.2013 5 z 5

Oáza rozkoše Oáza rozkoše Carol Grace

jak se žena dokáže proměnit v jiném prostředí z obyčejné asistentky na půvabnou a zajímavou osobnost

18.09.2013 5 z 5

Pouštní osud Pouštní osud Sarah Holland

pěkná knížka o tom co člověk všechno může ztratit kvůli žárlivosti a zlobě jiného člověka

17.09.2013 5 z 5

Jak si vzít kovboje Jak si vzít kovboje Margaret Way

co všechno se může stát a jak si láska najde každého i když v to člověk nevěří

08.09.2013 5 z 5

Nesplnitelný sen Nesplnitelný sen Emma Darcy

každý sen se může splnit když při člověku stojí šťastná hvězda

08.09.2013 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Arnette Lamb

i přes těžkou životní zkoušku, kterou si musela vytrpět je s láskou přijata zpět do náruče své rodiny a svého snoubence, kterého stále miluje a on jí i přes to že se dozví co všechno si musela za posledních 10 let vytrpět

06.09.2013 5 z 5

V šejkově náruči V šejkově náruči Sue Swift

i přes rozdíly v národnosti a původních záměrech na pomstu si láska najde cestu tam kde by jí člověk nečekal...

29.08.2013 5 z 5

Poklady srdce Poklady srdce Modean Moon

důležitá je krása uvnitř a ne na venek... ale když se spojí vnitřní krása s vnější krásou vznikne úžasná kombinace které člověk neodolá

28.08.2013 5 z 5

Táta za všechny peníze Táta za všechny peníze Day Leclaire

co všechno si malý kluk nevymyslí aby dosáhl vytouženého cíle a získal pro mámu nového manžela a pro sebe nového tátu

28.08.2013 5 z 5

Ztracený syn Ztracený syn Heather Grothaus

pěkný příhěh s trochou kouzel o tom že láska dokáže překonat všechno i lži a tajemství která byla pronesena

23.08.2013 5 z 5

Vysněná svatba / Francouzova nevěsta Vysněná svatba / Francouzova nevěsta Rebecca Winters

Vysněná svatba - krásný příběh o tom co je člověk ochoten podstoupit pro lásku a získání srdce milovaného muže

21.08.2013 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Julia London (p)

velmi pekne knizka, chvili mi trvalo nez jsem se do ni zacetla ale pak me uchvatil pribeh a boj mezi Lily a Tobinem a čekala jsem jak se jejich láska vyvine

17.08.2013 5 z 5

Nevím o tobě! Nevím o tobě! Judith McWilliams

zajímavý příběh o tom jak člověk nakonec poslechne své srdce a udělá to co je pro všechny a jeho nejlepší a přitom najde skvělou dceru a manžela k tomu

16.08.2013 5 z 5

Hledá se manžel Hledá se manžel Rebecca Winters

hezký příběh jen jsem byla smutná když se Judd začal po svatbě chovat úplně jinak než předtím, a mrzelo mě jak si nedal záležet ani na jejich svatebním obřadu a když nakonec zjistila pravdu jaký Judde opravdu je přála jsem si aby to dopadlo tak jak to nakonec dopadlo

15.08.2013 5 z 5