Oáza rozkoše

Oáza rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175052/oaza-rozkose-175052.jpg 3 18 3

Claudia pracuje v San Francisku jako asistentka šéfa loďařské firmy - šejka ze vzdálené země Tazzatine. Jednoho dne ji Samir Al-Hamri vezme na obchodní cestu do své vlasti. Ale není to jen cesta za obchodem, Samir se má při té příležitosti také zasnoubit s předem vybranou dívkou. V Tazzatine však začne Samir svou asistentku vidět jinýma očima. Claudia je tak svěží, tak vnímavá, tak přitažlivá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Her Sheikh Boss

LilluLong
09.04.2021 1 z 5

Dej moze byt zaujímavý ale štýl písania mi nevyhovuje,dialógy sú tak naivne, (na úrovni Slohovej prace tak max stredoškoláčky ) ,ze som nedokázala dočítať celu knižku , možno ak nebudem mat uz co citát, tak sa k nej este raz dopracujem aby som svoju zvedavosť z konca deja uspokojila, za mna 1*

havrmoni
22.09.2018 4 z 5

To bylo jako bych jela na výlet do exotické země. Hezky napsané, žádná slaďárna,pomaloučku se otvírali Samovi oči ohledně své asistentky. Žádné šup na to hned zkraje :))

mac.martina
18.09.2013 5 z 5

jak se žena dokáže proměnit v jiném prostředí z obyčejné asistentky na půvabnou a zajímavou osobnost

Kniha Oáza rozkoše je v