MaatPhoto.com MaatPhoto.com komentáře u knih

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Ma prvni kniha od autora. Percyho jsem videla jako film a nezaujal. Chtela jsem si nejdriv precist neco jineho, s tim, ze Percyho budu cist detem.
Bohuzel pro mne velike zklamani. V podstate celou knihu mi pripadalo, ze autor musel byt pod vlivem. Za mne totalni slatanina veci, ktere proste nevymyslis.
Myslim, ze ani Percyho uz nedam.
Zklamani velike.

30.04.2020 1 z 5

Světla na obloze Světla na obloze Lisa Lueddecke

Na zaklade recenzi jsem zacala cist. Ale ma ocekavani se vubec nepotvrdila. Pohadkou bych to opravdu nenazvala.
Spoil:
Useknute hlavy narazene na kulech, monstra co sbiraj lidske zuby, ...
S fantasy to ma spolecneho pouze jednoho draka, ktery vystupuje asi na 10ti strankach z cele knihy. Zahadne snehove bytosti, u kterych jsem se nedozvedela jejich puvod ani jmeno.
Zaver knihy se mi zda az prilis nabozensky pojaty.
Knihu bych nedoporucila. A uz vubec ne pro YA kategorii.

06.04.2020 1 z 5

Moje nejkrásnější vánoční knížka Moje nejkrásnější vánoční knížka Dagmar Košková

Krasna kniha, ktera provadi vanocnim casem pocinaje Adventem, Mikulasem, pres Silvestra a konce Tremi krali. Pribeh je o detech, kterym maminka postupne vysvetluje vanocni tradice a zvyklosti. Kniha mimo jine obsahuje i basnicky, texty koled a par receptu. Dozvedela jsem se i spoustu zajimavych informaci, jako napriklad, proc Mikulas chodi uz v prevecer sveho svatku nebo proc se rika Lucie noci upije. Vrele doporucuji, jako cteni s detmi v case v Vanoc.

17.12.2019 5 z 5