M.Rodriguez M.Rodriguez komentáře u knih

Major Zeman – Propaganda nebo krimi? Major Zeman – Propaganda nebo krimi? Daniel Růžička

Seriál byl naprosto famózním kouskem v československé produkci. Proto sem si nenechal ujít jeho premiéru na obrazovky po revoluci a jeho následné reprízy. Nyní mám celou kolekci koupenou na dvd a můžu se na ní kdykoliv bez problémů podívat. Co se týče knihy, byl sem hodně pozitivně překvapen, co všechno sem se ještě nedozvěděl za zajímavosti. Proto vřele všem "Zemanovcům" doporučuji jako povinnou četbu.

22.04.2014 5 z 5

101 sci-fi filmů, které musíte vidět, než umřete 101 sci-fi filmů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Některé tituly jsou opravdovým filmovým klenotem a stojí za to vidět, proto rozhodně tuto knihu doporučuji všem co mají rádi sci-fi filmy.

22.04.2014 5 z 5

101 hororů, které musíte vidět, než umřete 101 hororů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Pro hororové fanoušky je tato kniha naprostou nezbytností!!! Z 80% už sem filmy viděl a schází mě převážně ráná tvorba Hollywoodu 30. a 40.let.

22.04.2014 5 z 5

1001 filmů, které musíte vidět, než umřete 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Nekompromisně 1000+1 film, který musíš vidět, než umřeš. A musím uznat, že s některými filmy mám docela problém je vůbec sehnat, abych je viděl. Některé filmy bych zase přeobsadil za něco daleko lepšího, ale každý má jiný vkus, se nedá nic dělat.

Hollywood Hollywood Burkhard Röwekamp

Pro blázny do filmu jako sem já, je tato kniha naprostou nezbytností. Od vzniku velkých studií v 30.letech, jejich šéfů, němých filmů, až po současnost (2004), kdy se studia sloučila a Hollywood ovládly vysokorozpočtové blockblastry.