Luki12 Luki12 komentáře u knih

Cesta letadlem Cesta letadlem Roderick Hunt

Knížka je ideální jako první čtení. Synovi se líbila.

29.10.2020 4 z 5

Alík hlídá babičku Alík hlídá babičku Roderick Hunt

Super knížka pro začínající čtenáře, syna moc bavila. Přečetl ji během chvilky.

26.10.2020 5 z 5

Žeryk na cestách - Veršované dobrodružství pejska Žeryka Žeryk na cestách - Veršované dobrodružství pejska Žeryka Hanka Jelínková

Knížka vhodná pro první čtení - málo textu, hodně obrázků. Synovi (7 let) se moc líbila.

20.07.2020 5 z 5

Žeryk to spočítá Žeryk to spočítá Hanka Jelínková

Ideální pro začínající čtenáře, syn ji četl s nadšením. Také ho bavily úkoly, které jsou na konci knihy.

15.07.2020 5 z 5

Prasátko na útěku Prasátko na útěku Arnold Lobel

Knížka je ideální pro prvňáčky - spousta obrázků a málo textu. Synova první knížka, kterou si přečetl bez mé asistence. A líbila se.

22.06.2020 5 z 5

Honzík a zelená potvůrka Honzík a zelená potvůrka Joanna Krzyżanek

Syna knížka moc bavila, líbily se mu obrázky a množství textu bylo tak akorát pro čtenáře "začátečníka". Doporučuji!

16.06.2020 5 z 5

Žeryk pracuje Žeryk pracuje Hanka Jelínková

Knížka ideální pro první čtení. Není špatná, četla se synovi pěkně, ale více se nám líbila knížka Kos je bos - ta byla boží!

11.06.2020 4 z 5

Lego DC Comics. Nadpozemská liga Lego DC Comics. Nadpozemská liga kolektiv autorů

Pro ty co mají v oblibě DC hrdiny super komiks. Syn četl v 7 letech, měl ho půjčený z knihovny a horko, těžko se s ním loučil.

09.06.2020 5 z 5

Kos je bos Kos je bos Hanka Jelínková

Krásná knížka, ideální pro první čtení. Synova úplně první knížka po slabikáři. Četl ji s nadšením, moc se mu líbila.

09.06.2020 5 z 5