Lucinka1307 Lucinka1307 komentáře u knih

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Kniha byla zajímavá. Byla napsána tak že ubývala ani jste nevěděli jak. Je psaná v ich formě což já mám velice ráda a dokážu se tak mnohem lépe ponořit do příběhu. I když některé věci co se tam děli mi přišli na tu dobu ve které se kniha odehrává ale to se dá jednoduše přehlédnout.
První díl se mi líbil ale nevím jestli budu číst i dvojku jelikož prostě mi tam bude chybět jedna postava kvůli které jsem tu knihu četla a taky ani téma o čem to bude. Ale první díl mohu jen doporučit.

11.02.2018 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Kniha se čte úplně sama a vy potřebujete vědět více. Na knize se mi velice líbí to že ve světě není vše jen bílé nebo černé... Lidi si občas myslí že je to spíše pro děti ale myslím si že děti to moc nenadchne. upřímně já jsem si i sama zamýšlela nad tím co je dobré a co ne. Ale přijde mi že postava Agáty je napsaná tak nějak uměle jen aby bylo vidět že ona je ta dobrá ale u Sofie mám opravdu pocit že taková holka opravdu předemnou bude stát... No prostě Sofie mi k srdci přirostla více ne tím jaká je ale spíše tím jak je napsaná, ale přijde mi že postavy jsou moc vyspělé na to kolik jim je ale tak to se dá přehlédnout. Knihu jinak velice doporučuji jestli chcete zažít trochu něco jiného než na co jste zvyklí :D

03.02.2018 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Četlo se to fajn a bylo to i pěkně nakreslené ale prostě přišlo mi že za celou co jsem četla tam nebylo nic moc příběhu možná že to bude lepší až v příštím díle...

21.12.2017