Lucii23 Lucii23 komentáře u knih

Minimalismus Minimalismus Martina Bechyňová

Citlivá, upřímná, svěřující se kniha.. i autorka :) Lehké čtení, odpočinkové, relaxační, zároveň ale motivační, motivační takovým tím lidským způsobem, kdy tam není něco jako "Buďte nejlepší a vše bude ok", ale "Vím jak se cítíte, taky jsem to zažila" :) autorka je mi velmi blízká, moc ji přeji úspěch, knihu doporučuji každému :) pro radost!

15.11.2016 5 z 5

Intuitivní lidé Intuitivní lidé Heidi Sawyer

Kniha byla pekna, inspirativni, překvapující až nadpozemska :) avšak pravda je, že jsem od ní čekala něco trochu jiného, což nejspíše není chyba knihy ani autorky. Trochu nemile mě překvapilo, že většina knihy vyjadřuje, jak úžasní jsou ti "intuitivní lidé", jak mají těžký život ale jací jsou to vlastně hrdinové. Čekala jsem více nových myšlenek a rad, než toto. Za mě bych přidala trochu více pokory :) ale možná jsem to jen nedokázala správně vztrebat.

09.11.2016 4 z 5

Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Gary Keller

Knihu jsem si koupila úplně náhodou, znáte to, jdete se jen tak do knihkupectví načuchat té úžasné vůně nových knih, brouzdáte v sekci "Motivace" a najednou se zjeví, zaujme vás obalem, názvem a už je vaše. Takže jsem neměla žádné doporučení, podle názvu ani skoro žádné tušení o čem vlastně bude... a moc mile mě překvapila ! Je moc hezky napsaná, prokládaná citáty známých osobností, ne příliš krátká ani příliš dlouhá, prostě tak akorát, aby jste se dozvěděli co je třeba. Líbilo se mi na ní hlavně to, že ač se jedná o motivační knihu, je pojatá zároveň dost realisticky, to někdy u motivačních knížek nenajdete, což také nevadí, protože můj názor zní, že realisti to nikdy moc daleko nedotáhnou :) ... ALE nadruhou stranu jsem uvítala změnu, takže za mě určitě doporučuji.

05.09.2016 5 z 5

Cestování – nejlepší životní investice Cestování – nejlepší životní investice Lukáš Kerhart

Úžasná knížka, motivující, plná naděje, krásných zážitků a cenných rad. Kniha je psána s neskutečnou citlivostí a upřímnou touhou po lepší budoucnosti pro všechny. Děkuji moc Lukáši.

17.06.2016 5 z 5