Minimalismus

Autobiografický příběh copywriterky a blogeríny, která se dostala mezi smetánku a následně odešla do důchodu. Dobrovolně a bez zpáteční jízdenky. Knížka, která vám poodhalí, co se skrývá za tím pozlátkem blogovýho světa, a že všechno prostě není tak, jak to vypadá. Stosedmdesát stran upřímný zpovědi vás taky naučí, jak žít šťastně i s málem, jak zvolnit tempo a jak si PLNIT SNY. No a v neposlední řadě se dozvíte, že teda rozhodně neumím psát čárky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307081/minimalismus-kYW-307081.jpg 3.478

Kniha Minimalismus

tomas5327

Velmi čtivé a oddechové. Hloubku a něco nového v tom ale nehledejte.

sarsevcikova
03.11.2019

Četla jsem ji už dávno, příběh zajímavý, ale čekala jsem něco jiného.

michaela.97
06.05.2019

Autobiografická zpověď je doplněna o krásný ilustrace a i když se nejedná o žádnou hlubokomyslnou literaturu, tak někam k vodě nebo do tramvaje za mě super čtení! Navíc miluju a obdivuju autorčino hraní si se slovy a mám ráda její instagram, kde právě veškerou svou tvorbu sdílí.

NikolČapková
30.07.2018

Pokud sháníte knihu, která vám pomůže v rozvoji osobnosti nebo k lepšímu žití, tak toto není správná volba. Odbočování od tématu, dle mě to nemá danou strukturu. Název knihy opravdu neodpovídá obsahu, velká většina je zaměřena na autorčiny názory na svět nebo partnerské vztahy. Občas kapitola s nějakými radami do života, ale upřímně nic převratného, co bychom neznali. Opravdu jde jen o myšlenkové pochody Martiny, které má snad každý člověk, kterého zajímají životní okolnosti. Nic nového a nezvyklého. Kniha je psaná upřímně a s odlehčujícími vtipnými frázemi. Kniha by mohla bavit a otevřít oči snad jen náctiletým.

Alisce
27.11.2017

Musím přiznat, že jsem Martinu dříve ráda neměla. Nebyla mi sympatická, zahlédla jsem jí při návštěvě Prahy a stejný pocit jsem měla i živě. Náhodou jsem nedávno narazila na rozhovor s ní a byla jsem překvapena. Byla jiná a já se rozhodla přečíst si její knížku. Kniha mi odpověděla na to proč mi Martina nebyla sympatická.Potvrdila jsem si, že často nemáme ani tušení co se skrývá v osobním životě těch druhých. Ta dokonalost a štěstí, které vidíme často není skutečné. Sakra často. Občas to cítíme občas nás to v žádném případě nečekáme. Díky za knihu, byla obohacující.

veriszv
14.11.2017

Spousta myšlenek...myslím si, že to nejsou myšlenky nijak zvlášť převratné, ale kniha se mi četla dobře. Ukrývá v sobě mnoho témat a mě bavilo u nich nechat plynout svoje myšlenky a rozvíjet je dál. Rozhodně koupě nelituji, i když mi přijde trochu matoucí označení knihy jako autobiografického příběhu.

Rumplestiltskin
06.10.2017

Jako u většiny knih podobného rázu mě bavila tak první polovina. Pak se informace a myšlenky začaly opakovat stále dokola, což mi přijde trochu kontraproduktivní.
Bechyňová se snažila vytvořit originální knihu žánru, který se v Čechách pohybuje výhradně překladově. Jestli se role zhostila se ctí se uvidí teprve až s jejími nástupníky (př. Kateřina Rezková). Na druhou stranu dostala minimalismus do blogerských vod a byla jednou z prvních vlajkových lodí éry blogerek na papíře.

Stai
18.07.2017

Se spoustou myšlenek v této knize souhlasím, ale vlastně jsem se nich nového nedozvěděla. Oblečení, make-up atd. jsem nikdy neřešila, takže pro mě tato knížka nebyla ničím závratným, co by mi otevřelo oči.
Na druhou stranu je zde ale napsáno plno věcí, co si spousta lidí neuvědomuje a jim by přečtení si této knížky rozhodně prospělo.