Minimalismus

Autobiografický příběh copywriterky a blogeríny, která se dostala mezi smetánku a následně odešla do důchodu. Dobrovolně a bez zpáteční jízdenky. Knížka, která vám poodhalí, co se skrývá za tím pozlátkem blogovýho světa, a že všechno prostě není tak, jak to vypadá. Stosedmdesát stran upřímný zpovědi vás taky naučí, jak žít šťastně i s málem, jak zvolnit tempo a jak si PLNIT SNY. No a v neposlední řadě se dozvíte, že teda rozhodně neumím psát čárky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307081/minimalismus-kYW-307081.jpg 3.648
Vydáno:, Odeon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
Alisce
27.11.2017

Musím přiznat, že jsem Martinu dříve ráda neměla. Nebyla mi sympatická, zahlédla jsem jí při návštěvě Prahy a stejný pocit jsem měla i živě. Náhodou jsem nedávno narazila na rozhovor s ní a byla jsem překvapena. Byla jiná a já se rozhodla přečíst si její knížku. Kniha mi odpověděla na to proč mi Martina nebyla sympatická.Potvrdila jsem si, že často nemáme ani tušení co se skrývá v osobním životě těch druhých. Ta dokonalost a štěstí, které vidíme často není skutečné. Sakra často. Občas to cítíme občas nás to v žádném případě nečekáme. Díky za knihu, byla obohacující.

veriszv
14.11.2017

Spousta myšlenek...myslím si, že to nejsou myšlenky nijak zvlášť převratné, ale kniha se mi četla dobře. Ukrývá v sobě mnoho témat a mě bavilo u nich nechat plynout svoje myšlenky a rozvíjet je dál. Rozhodně koupě nelituji, i když mi přijde trochu matoucí označení knihy jako autobiografického příběhu.

Rumplestiltskin
06.10.2017

Jako u většiny knih podobného rázu mě bavila tak první polovina. Pak se informace a myšlenky začaly opakovat stále dokola, což mi přijde trochu kontraproduktivní.
Bechyňová se snažila vytvořit originální knihu žánru, který se v Čechách pohybuje výhradně překladově. Jestli se role zhostila se ctí se uvidí teprve až s jejími nástupníky (př. Kateřina Rezková). Na druhou stranu dostala minimalismus do blogerských vod a byla jednou z prvních vlajkových lodí éry blogerek na papíře.

Stai
18.07.2017

Se spoustou myšlenek v této knize souhlasím, ale vlastně jsem se nich nového nedozvěděla. Oblečení, make-up atd. jsem nikdy neřešila, takže pro mě tato knížka nebyla ničím závratným, co by mi otevřelo oči.
Na druhou stranu je zde ale napsáno plno věcí, co si spousta lidí neuvědomuje a jim by přečtení si této knížky rozhodně prospělo.

Bonnet
03.07.2017

Achjo, jako bývala čtenářka Martinina blogu jsem se těšila na nějakou tu osobnější knihu a taky jsem to tak trochu očekávala, neboť přesně takhle takhle ta kniha byla prezentovaná autorkou i čtenářkami. Já si ale pod knihou, která mění životy a pohledy na svět představuji něco jiného než splácané články z blogu (které jsem četla, což je asi velmi překvapivý fakt, když je to kniha hlavně pro čtenářky, hm) doplněné o ilustrace od autorčina amanta. Sem tam se tam objevilo nějaké to moudro, ale život mi nezměnilo a mohlo být stejně tak sdíleno na fb.

Leusee
24.01.2017

Tak nevím, jestli jsem četla stejnou knihu jako tady Candide, ale k životopisu měla opravdu hodně daleko. Naopak, rad, jak žít minimalisticky se najde hodně, jen je autorka popisuje vlastními slovy a dodáva svoje zkušenosti.
Mě kniha nadchla, jelikož miluji číst knihy ze života se kterými se může člověk ztotožnit a dodá mu inspiraci. A těší mě, když mužu podpořit nové, mladé, začínající spisovatele.

Nixa
05.01.2017

Kniha se mi líbila. Sama autorka psala, že se jedná o popis toho jak se ona snaží žít minimalisticky a že v knize nebudou jen nějaké obecné rady. Věděla jsem tedy do čeho jdu a že to bude spíše její životopis. Autorku jsem ráda podpořila a snad se někdy dočkáme další knihy.

Lucii23
15.11.2016

Citlivá, upřímná, svěřující se kniha.. i autorka :) Lehké čtení, odpočinkové, relaxační, zároveň ale motivační, motivační takovým tím lidským způsobem, kdy tam není něco jako "Buďte nejlepší a vše bude ok", ale "Vím jak se cítíte, taky jsem to zažila" :) autorka je mi velmi blízká, moc ji přeji úspěch, knihu doporučuji každému :) pro radost!

Panda92
27.10.2016odpad!

Souhlasím s komentářem Candide. Název knihy je opravdu nešťastně zvolený. Rovněž se mi nelíbilo, že je knížka napsaná hovorově...

Candide
13.09.2016

Kniha mě bohužel velmi zklamala, byla totiž úplně o něčem jiném než jsem čekala. Těšila jsem se na tipy a triky, jak žít minimalisticky, a místo toho jsem dostala jenom životopis autorky. Není to ale primárně její chyba, příště si holt před koupí musím dobře prostudovat anotaci.