Luciferuska Luciferuska komentáře u knih

Klan Klan Adrienne Young

Za mě bohužel zklamání. Anotace mě nadchla, kniha nepotěšila. Samotný příběh by vůbec nebyl špatný, ale rozhodně bych tomu věnovala více času, stran a píle. Vše popsano povrchně. Autorka skákala od niceho k nicemu (mistama jsem se trochu ztrácela jak vše rychle přeskákala). Rozhodně bych uvítala kdyby se více věnovala jak postavám tak vztahům, velká valecnice pořád jen brečela, žádnému vztahu (možná kromě ní a jejího bratra, který byl také slabý) jsem nevěnovala žádnou hloubku. Nevzila jsem se do děje jak bych měla protože to prostě nešlo. Závěrečná bitva ve mě neprobudila žádné napětí a skončila dřív než vůbec začala. Kdybych se na to měla dívat jako na amatersky pokus o silný příběh, tak by mě nejspis potěšila :) a to se nebudu ani zmiňovat o překlepech a chybách. Přečetla jsem pár velmi dobrých knih a proto mě tato nepotěšila.

24.02.2021 1 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Prvni dil Dvur trnu a ruzi, me opravdu bavil od sameho zacatku, klasicka pohadka s trochu drsnym koncem ale rozhodne jsem ji hltala az do konce, ovsem po precteni druheho dilu se to neda srovnavat. behem 3 dni jsem ji precetla a muzu s jistotou rict, ze i kdyz mam rozectenych spoustu jinych knih, tenhle pribeh me rozlozil, a naprosto PREKVAPIL. Jeste nikdy me zadna knizka tak nesokovala a netesila. Naprosto jsem se vzila do deje a do posledni chvilky jsem byla napjata jak skonci. Rozhodne chci pokracovani, nemuzu se dockat az vyjde dalsi dil a doufam ze bude jeste lepsi!!

12.07.2017 5 z 5