Lorrinka Lorrinka komentáře u knih

Mlha Mlha James Herbert

Tohle je ta nejzvrácenější knížka, jakou jsem kdy četla. Fakt to není nic pro slabší povahy!
První kapitoly pro mě byly jedno velký "wtf", ale čím víc jsem četla, tím víc jsem si na to šílenství a nechutné (sebe)vraždy zvykala. (to zní asi taky trošku zvráceně, že?)
Velké + jsou i vsuvky o jiných nakažených lidech, a jejich většinou krátkých životech.
Knížka se mi četla sama, bavila mě, a určitě vyhledám i jiná díla od tohoto autora.

21.01.2019 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Knížku jsem dostala na vánoce, a nebudu lhát, když napíšu, že se mi původně do čtení vůbec nechtělo.
Nakonec jsem četla jedním dechem, nemohla jsem od ní odtrhnout oči, vžila jsem do děje možná i trochu víc, než by se mělo, a po přečtení mi v hlavě běhala myšlenka "co mám se svým životem dělat teď?" :D

20.01.2019 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Daryl Gregory

Z prvu mě zaujal obal knihy, a po zjištění, že se jedná o fantasy "horor" jsem byla ještě nadšenější.
Bohužel, toto všechno odpadlo, když jsem začala číst. Prvních pár kapitol jsem jakž takž přečetla, ale dál už to nešlo. Nemohla jsem se začíst, a pak už mě to ani nebavilo. Nedočetla jsem, musela jsem knihu odložit.

Šanci třeba ještě někdy dostane, ale zatím to moc nevidím.

20.01.2019 2 z 5