lola78 lola78 komentáře u knih

Miluj každého Miluj každého Parvati Markus

Této knize bycch dala všechny hvězdy, kdyby to šlo. Velkolepé, inspirující. Vetšinu knihy jsem měla slzy v očích. Děkuji, děkuji, děkuji.

21.09.2021 5 z 5

Od slz k vítězství - Spirituální cesta od utrpení k osvícení Od slz k vítězství - Spirituální cesta od utrpení k osvícení Marianne Williamson

Tohle je první kniha, kterou jsem od Marianne Willamson přečetla a děkuji Bohu, že jsem začala právě s touto. Kdo nezažil bolest a utrpení?
Marianne vidí utrpení jako nezbytného učitele, který nám ukáže, v čem se máme změnit a jak se stát silnějšími a moudřejšími...

21.09.2021 5 z 5

37 vteřin: Pomoc shůry v okamžiku smrti – návrat matky k životu 37 vteřin: Pomoc shůry v okamžiku smrti – návrat matky k životu Stephanie Arnold

Tuto knihu jsem přečetla na jeden zátah. Cítila jsem vše, byla jsem smutná, šťastná, plná naděje. Stephanie mě inspirovala a dotkla se mého srdce svým úžasným příběhem, její smrtí a jejím neutuchajícím bojem o přežití. 37 vteřin je povinná četba pro ty, kteří přemýšlí a cítí.

Tohle není kniha Tohle není kniha Keri Smith

Necekala jsem moc, obal neohromí... Ale, tohle přesně jsem potřebovala. Tahle kniha změnila můj život (vím, že to zní přehnaně). Když jsem knihu koupila, tak jsem byla v depresi. Díky této knize jsem začala oceňovat vše okolo sebe...