libor libor komentáře u knih

V tieni smrti Alžbety Báthoriovej (Zavŕšenie osudu Anny Rosiny Listiusovej) V tieni smrti Alžbety Báthoriovej (Zavŕšenie osudu Anny Rosiny Listiusovej) Andrej Štiavnický

Alžběta byla spíše obětí intrik. Našel jsem úplně odlišné a důvěryhodnější informace než autor: http://www.panovnici.cz/alzbeta-bathory#cv

Sbohem, Čachtická paní Sbohem, Čachtická paní Andrej Štiavnický

Vivat Čachtická paní! Vivat Čachtická paní! Andrej Štiavnický

Kliatba Alžbety Bátoriovej Kliatba Alžbety Bátoriovej Andrej Štiavnický

31.12.2016

Čachtická paní před Božím soudem Čachtická paní před Božím soudem Andrej Štiavnický

31.12.2016

Alžbeta  Bátoriová vo väzení a  na  slobode Alžbeta Bátoriová vo väzení a na slobode Andrej Štiavnický

Alžběta byla spíš obětí. Našel jsem úplně odlišné a důvěryhodnější informace než autor: http://www.panovnici.cz/alzbeta-bathory#cv

V podzemí Čachtického  hradu V podzemí Čachtického hradu Andrej Štiavnický