lenny0753 lenny0753 komentáře u knih

Psychologie sériových vrahů Psychologie sériových vrahů Andrej Drbohlav

První psychologická část je spíše odborná, ta druhá obsahuje "medailonky" jednotlivých vrahů, kde zároveň využijete informace z předešlé části. Bohužel, jak už tu někdo zmínil, některé údaje jsou chybné či zavádějící. Ale zároveň se čtenář dozví o těch vrazích, o kterých třeba ještě neslyšel a kniha tak pro něj může být studnicí pro další shánění informací (a pak zjistí, že ne všechno v knize bylo pravda :-) ).

23.12.2022 3 z 5

Demokracia je principiálny omyl Demokracia je principiálny omyl Pavol Peter Kysucký

(SPOILER) Strašný. Knihu jsme chtěla odložit hned po autorově úvodu, ale definitivně jsem jí odložila po té, co autor označil ženy, které nechtějí mít sex kdykoliv si manžel zamane za "tupé krávy s myslením sliepky". Jinak toto "dílo" je změť náhodných emočních myšlenek na různá témata, které autor napsal, když měl náladu a byl "správně nasratý". Z textu je velmi cítit co autora trápí - muž je přece macho, vše by se mu mělo podřizovat a žena je dobrá akorát k plotně a k uspokojení muže. Ráda si poslechnu stranu, s jejíž názory většinově nesouhlasím, ale tohle byly jen depresivní vykřiky jednoho nespokojeného a zamindrákovaného muže.

23.12.2022 odpad!

Příběhy (z) ulice Příběhy (z) ulice Petr Freimann

Knížka je spíš o práci terénních pracovníků, očekávala jsem konkrétní přiběhy lidí bez domova, jaká byla jejich cesta, než skončila tam, kde skončila..

22.12.2022 3 z 5