lenka4196 lenka4196 komentáře u knih

Fantom Fantom Susan Kay

Úžasný příběh o chlapci, který si prožil své. Četla sem prvně tuto knihu a až pak Fantoma opery a bylo to, tak uvěřitelné. Autorce se podařilo zasadit příběh do původní knihy, jako autentický životopis. Je fakt, že udělala Erika lepším a některé věci samozřejmě napsala podle sebe, ale za mě super, i když jak je ta kniha bichle, tak mi dala pořádně zabrat, než sem jí celou přelouskala, některé kapitoly byly docela dost dlouhé

22.05.2022 5 z 5

Láska z Éroplánu Láska z Éroplánu Kateřina Křikavová

Na knihu jsem přišla náhodou. Zrovna ležím na marodce a nudím se, tak hledám něco ke čtení a tohle na mě vykouklo. Moc české autory/ky nevyhledávám, čekala sem nudný příběh, jako že studentka sportuje a při letu na soustředění se zamiluje do nějakého staršího borce. Omyl, sice jako jo sem tam nuda, než se to od půlky rozjede a má to takový spád, že když sem četla, říkala sem si nene né, teď jít spát přece nemůžu, je to napínavý, úplně mě to pohltilo, že sem nešla vůbec spát, dokud sem celou knihu nepřečetla. Krásný příběh o zakázané lásce, ale nejvíc se mi líbilo, (sice to vůči němu nebylo tak fér), ale když Erik dostával krutou sodu od svého nejlepšího kamaráda. Víc popisovat nechci, sama nemám ráda spilery. Kamarádka mi jednou prozradila, jak kniha dopadne a už sem jí ani neměla chuť dočíst, tak sem jí ji vrátila. Plus ještě musím podotknout, že se mi u týhle knížky líbilo, že autorka se nevyhýbá běžným činnostem, ale pěkně je rozepisuje, to mě totiž většinou u knih chybí

22.05.2022 5 z 5