Lelatko Lelatko komentáře u knih

Jsem Jsem Marta Foučková

Pro lidi nepolíbené duchovnem je určitě dobrou startovní pozicí, byla mi doporučena kamarádem, kterému změnila život.
Když už máte načteno a prozkoumáno, je milým čtením, které připomene nekonečnost lidské duše, smrt jen jako bránu do dalších dobrodružství a že vše je v naprostém pořádku a není čeho se bát.

04.08.2018 4 z 5

Nevyžádané rady mládeži Nevyžádané rady mládeži Marek Vácha

Velmi milé čtení. Autor si hned na prvních stránkách získal mé sympatie, i když už úplně nepatřím do cílové skupiny, které je kniha primárně určena.
Píše věci, které všichni cítíme, ale málokdo se jimi řídí a tak je příjemné si je připomenout. Při čtení jsem měla chuť se rozběhnout do hor a tančit po rozkvetlé louce, procestovat svět, napsat knihu...asi to udělám.
Děkuji autorovi za jeho slova o které se neváhal podělit. Kéž by prostřednictvím jeho písmen byla vyslyšena a mladí “neklidní”, ztracení a svázaní, opustili své okovy a začali žít naplno. Život je nádherný, nabízí nepřeberné množství možností-jen je využít!

04.08.2018 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Bohužel, v tomto případě musím říct, že film byl lepší! Tris je tu ztvárněná jako mladá puberťačka, nebyla mi moc sympatická, kdežto ve filmu se mi zdála chytřejší a milá.
Ale příběh super a kdo neviděl film, určtě ho četba nadchne.

14.11.2014 3 z 5