Kyborg Kyborg komentáře u knih

Co je vaším byznysem? Co je vaším byznysem? Miloš Toman

Nevenujem sa priamemu obchodu ale i tak kniha je veľmi pútavá a nabitá informáciami bez omáčky z množstvom praktických príkladov pre jednoduché pochopenie.

28.06.2020 5 z 5

Lean podnikání Lean podnikání Ash Maurya

V internetovom podnikaní nie som nováčik a táto (audio) kniha bola pre mňa sklamaním. Proste mi nič nedala. Ale pre niekoho kto začína, môže pomôcť v orientácii. Je to viac menej teoretická kniha, nie praktická. Chýba jej temná stránka v obsahových témach. Je to taký ten americký happy style.

26.06.2020 2 z 5

Bůh synergie Bůh synergie Jiří Šifrin

Kniha dáva výborný výhľad do ruskej reálie. Príde mi objektívna, skoro každá strana je dôkladne ozdrojovaná a keď má autor na niečo vlastný názor, tak to jasne uvedie. Niektoré časti sa čítajú ťažšie, po dávkach. Toľko krutosti čo medzi rusmi ale i zo zahraničia prichádzalo...ten nesmierny tlak na rozloženie Ruska.
Náhoda - je len nechápanie procesu ktorý predchádzal príčine. A táto kniha "náhody" v TV dokumentoch o 2. sv. suverénne rúca.

18.05.2020 5 z 5

Hodina Býka Hodina Býka Ivan Antonovič Jefremov

Nemám rád romány, ale toto je skvelé dielo. Nadčasová kniha. Najrýchlejšie prečítaná kniha v živote.

18.05.2020 5 z 5

Jak rychle zbohatnout. Osvědčené rady i špinavé triky podnikatele na odpočinku. Jak rychle zbohatnout. Osvědčené rady i špinavé triky podnikatele na odpočinku. Andrej Prešovský

Jedna z najlepších kníh o podnikaní a realite v našom stredoeurópskom prostredí.

28.09.2017 5 z 5

Veľká kniha reči tela Veľká kniha reči tela Allan Pease

Výborná knižka nabitá príkladmi.

06.07.2016 5 z 5

Tajemství a síla kyvadla Tajemství a síla kyvadla Jicchak Bentov

Výborné dielo pre toho, kto chce pochopiť, duch a hmota (telo) jedno jest. Z knihy sa dá "pochopiť" stavba mikro i marko kozmu. Určite odporúčam.

03.07.2016 5 z 5