kristynacer kristynacer komentáře u knih

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Kniha se mi velmi líbila. Musím říct že jsem ji četla trošku déle než normálně, ale jen proto že jsem ji četla ve slovenštině... v knížce jsem si nejvíc oblíbila Arsinoe, byla prostě tak drzá a vtipná a měla odhodlání i když se jí stala nehoda ( nechci dělat spoilery). Taky jsem měla moc ráda Jule s její Camden byly obě fajn. Njevíce jsem asi nesnášela Mirabellu protože přiběhla jako velká voda a myslela si že jí všechno patří a proto mě štval i Joshep. Katharine s Piyetsem jsem měla taky docela ráda a moc se těším na další díl.

23.10.2019 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Knížka se mi docela i líbila. Laskavý pan a Nyx mi docela pripominali Feyre a Rhyse z Dvůr trnů a růži, byla moc hezky napsána a přečetla jsem ji za 2 dny

22.10.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kniha se mi velice líbila, byla tak na oddechove čtení proste nic těžkého na pochopení a mysl, každopádně knížka byla tak ctiva ze jsem ji zhltla za jeden den. Moc se mi líbilo ze knížka nebyla rozepsana úplně do vsechn detailu protože po několika náročných knihách tohle potřebujete. Podle me byla hezky napsána a proto hodnotim 5 hvězdiček

21.10.2019 5 z 5