kob kob komentáře u knih

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Napínavá, přečtená za dva večery.

30.10.2016 4 z 5

Želvičky Želvičky Karel Valášek

Odlehčený pohled na vztahy mužskou optikou. Určitě praktická například pro ženy, které dumají, proč se s nimi vlastně přítel rozešel. Docela by mě zajímalo, zda jde i o vlastní poznatky, nebo je to čirá fantazie průměrného muže, který si představuje, jak by to fungovalo, kdyby byl krásný, bohatý a úspěšný ;-)

12.08.2016 4 z 5

Všichni mí pacienti kopou a koušou Všichni mí pacienti kopou a koušou Jeff Wells

Po prvních stránkách jsem chtěla knížku odložit, ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Ukázala se jako velmi příjemná a zajímavá.

01.02.2016 4 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Klidná, oddechová knížka. Starším ženám se bude líbit.

29.12.2015 3 z 5

Pohádkář Zdeněk Troška Pohádkář Zdeněk Troška Dana Čermáková

Líbil se mi jen úvod, který popisuje Troškovy začátky. Jeho filmy znám, nepotřebuji číst jejich podrobné obsahy a recenze. Zajímavých informací už je tam pak pomálu.

06.10.2015 2 z 5

Levhartice Levhartice Iva Pekárková

Trošku drsná, ale líbila se mi

02.09.2015 4 z 5

Helena Růžičková osobně Helena Růžičková osobně Lubomír Nečas

Velmi čtivá knížka, která otevřeně přibližuje hereččinu životní pouť

21.07.2015 5 z 5

Srdcová dáma, karty a vy Srdcová dáma, karty a vy Dagmar Kludská

Kniha se moc dobře čte, autorka nechává nahlédnout i do svého dětství a prožíváme s ní i složitou životní etapu... najednou se mi zdála paní Kludská hodně blízká.

30.06.2015

Pes, který hovořil s bohy Pes, který hovořil s bohy Diane Jessup

Četla jsem tuhle knížku asi před pěti lety a nemohu na ni zapomenout. Psy mám ve své blízkosti celý život, tak jsem ji zřejmě vnímala o to intenzivněji. Byla tehdy z knihovny, ale chtěla bych ji mít doma, tak číhám, jestli se neobjeví v bazaru.

07.03.2014

Televizní idoly Televizní idoly Aleš Cibulka

Knížka je jako pohlazení, které mě vrátilo zpět do dětství. Moc ráda jsem si připomněla své oblíbené umělce tak, jak jsme je znali před lety.

10.02.2014 5 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Pobavila jsem se, autorčin humor je mi poměrně blízký :-)

06.01.2014 4 z 5