knihařka2 knihařka2 komentáře u knih

Včely Včely Piotr Socha

Krásně ilustrovaná a plná zajímavostí. Texty nejsou dlouhé a jsou zábavně napsané.

27.06.2021 5 z 5

To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Tereza Marianová

Pro děti jako takové první střetnutí s myslivostí si myslím, že je perfektní. Spoustu krásných ilustrací a texty krátké ale zajímavé.

26.06.2021 5 z 5

Včelařství krok za krokem Včelařství krok za krokem Kaspar Bienefeld

Zajímavá knížka ale myslím, že to není úplně první volba pro začínajícího včelaře. Spíš bych ji doporučila lidem, kteří o včelaření zatím jen uvažují. Jistě najdete zde nějaké informace ale k samotnému včelaření je potřeba trochu víc.

07.06.2021 4 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Hezky do detailů promyšlený svět, příběh jako takový taky super ale pár věcí by taky mohlo být trochu jinak nebo alespoň třeba víc rozepsaných (klidně knihu rozdělit na dva díly). Zároveň se mi zdá, že je až moc ovlivněná současnou dobu ve které žijeme. Chtělo by to taky nějakýho pořádného mužského hrdinu, ocenila bych víc Tané a asi bych se nebála přidat i víc krve a podrazů.
Tak já nevím no...

20.01.2021 4 z 5

Včelařství Svazek I. Včelařství Svazek I. kolektiv autorů

Musím říct, že tohle je konečně kniha kterou by si měl přečíst každý včelař začátečník. Krásně vysvětleno co dělat a proč to dělat. Jak rozpoznat onemocnění, jak mu předcházet a všechno ještě doplněné o pěkné fotky.
Ani zkušenější včelař nesáhne vedle. Vždy je dobré získávat nové informace nebo rozdílné pohledy na věc.
A pro studenty SOU Blatná navíc poslouží jako kvalitní učebnice.
Tleskám PSNV protože tohle se opravdu povedlo.

02.01.2021 5 z 5

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Neuvěřitelný tolikrát jsem ten film viděla a stejně mě kniha totálně dostala!

09.12.2020 5 z 5

Strom Strom Katarzyna Bajerowicz

Kniha pravděpodobně pro předškolní děti možná prvňáčky. Myslím, že nese dobrou myšlenku jak v dětech probudit vztah k přírodě, donutit je jít si hrát ven a něco je přiučit. Navíc je krásně ilustrovaná.

29.01.2020 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Asi všechno už tu bylo řečeno a nemá cenu to opakovat takže mám jen jednu otázku. Proč proboha jediný co jí je sendvič ???

13.10.2019 odpad!