Kloky Kloky komentáře u knih

Na cestě za snem Na cestě za snem Mnislav Zelený-Atapana

Vadil mi styl psaní, přeskakování z místa na místo a přeskakování časových linií. Zároveň jsem měla pocit, že se jedná o popis všeho, co bylo v tehdejším Československu kvůli režimu nemožné a jak se autorovi přesto všechno dařilo cestovat. Popisuje hojně mentalitu tehdejší doby, ale na našem území. Něco tomu chybělo.

24.01.2015 3 z 5

Odborné zkoušky junácké Odborné zkoušky junácké Sláva Bursík

Knížka, která mi potvrdila, jak na tom byl skauting dříve. Myslím, že odborky, které tam měly plnit děti, by dnes nezvládl ani kovaný skautský vedoucí.

14.11.2014 5 z 5

Den, kdy se potkali Den, kdy se potkali Petr Hugo Šlik

Kniha se mi líbila, jak je už psáno níže oddechovka, ale oddechovka jednou za čas neuškodí. Klasický život v Čechách - život obyčejných lidí, kterým se za den nestane nic zvláštního. Ke konci se mi líbilo propojení děje a názvu. Hvězdičku jsem odebrala kvůli konci, byl pro mě nedořešený, čekala jsem že kniha dopadne jinak, nabádal k tomu i název.

03.11.2014 4 z 5

Na Chlumku Na Chlumku Alois Jirásek

Milá knížečka, co člověka nejdřív napne, ale potom vše skončí tak, jak má.

29.10.2014 5 z 5

Léto Léto Fráňa Šrámek

Divadelní hry mám ráda, ale tahle byla zvláštní. Závěr mě neohromil, v průběhu jsem občas zalíbení našla, ale vždy jen na chvilku. Nedovedu si představit, že bych na tuto hru šla do divadla, děj je nezajímavý.

27.10.2014 2 z 5

Projezte se ke štíhlosti Projezte se ke štíhlosti Christina Zacker

Kniha je plná rad ohledně výživy, nedozvěděla jsem se nic nového, ale kdo o výživě nic neví, určitě pro něj kniha bude přínosná. Kniha láká názvem Projezte se ke štíhlosti, ale jsou zde popisovány základní návyky, které by měl každý znát a ne je z knihy číst poprvé, navíc si nejsem úplně jistá, že by tímto způsobem člověk zhubl.. Čekala jsem, že v knize budou například nějaké recepty, ale nebyly.

22.10.2014 2 z 5

Jak přežít dobu jedovou? Jak přežít dobu jedovou? Anna Strunecká

Přijde mi, že kniha shrnuje mnoho informací z obou předchozích knih. Osobně mám pocit, že jsem se nového nedozvěděla skoro nic...

12.08.2014 2 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Začátek knihy byl zajímavý, pak pro mě zajímavost začala upadat, až mě kniha nudila. To se naštěstí před půlkou změnilo a a já četla a četla. Kniha byla plná nečekaných zvratů, napínavá a překvapivá. Ostatní děj přebil pro mě nezajímavou část, proto hodnotím 4 hvězdičkami.

10.08.2014 4 z 5