KillHurt KillHurt komentáře u knih

Dlouhý John Silver 1 a 2 Dlouhý John Silver 1 a 2 Xavier Dorison

Po Třetím zákoně od Dorisona se mi do tohoto dílka moc nechtělo, ale pak jsem se kousl a zklamaný jsme určitě nebyl. Pirátská tématika mi seděla podstatně více. Surovost pirátského života i Jižní Ameriky skvěle fungoval ve spojením s Lauffrayovou kresbou.

23.05.2018 4 z 5

Draci zimní noci Draci zimní noci Tracy Hickman

Přes druhý díl jsem se překousával podstatně hůř. Některé části byly nezáživné. Postavy se ploužily náhodně z místa A do místa B. Trochu příběh zachraňoval závěr, který přinesl požadované zvraty. Tento díl trpí klasickým syndromem prostředních dílů trilogie. První představí hrdiny, třetí má velký závěr, druhý vyplní čas mezi nimi. Přesto se těším na třetí díl a doufám, že více prostoru dostanou záživnější postavy (Raistlin a Tanis).

23.05.2018 3 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Tak tady jsem se opravdu nechytil a to si myslím, že jsem v komiksech poměrně sběhlý. Rebirth odkazuje na řadu důležitých událostí a postav. O některých jsem slyšel poprvé a bez rejstříku na konci knihy bych čučel jak sůva z nudlí. Je pravděpodobné, že komiks začne dávat větší smysl až po ponoření se do některých sérií.

23.05.2018 3 z 5