Kikina105 Kikina105 komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Co k tomu dodat.. i když si rozhodně myslím, že první díl byl rozhodně lepší. Ve druhém díle se veškeré zákonitosti co doposud byly dané a nutné mění. Christian opouští svá pravidla a stává se z něho "lepší člověk". Anastazie se ho snaží zachránit a vytáhnout ho z temnoty. Název knihy zcela odpovídá jejímu obsahu - tedy již z něho se dá jasně usoudit o čem celá kniha je. Je to skvělá kniha, která se řadí mezi top v pornografické literatuře, ale v daném ohledu u ní něco postrádám - chybí mi "dějová linie", která by se netýkala pouze sexuálního potěšení. Pokud tedy nepočítám Leilu, nebo havarování Charlii. Přesto tuto knihu mohu vřele doporučit pro oddechové čtení - někdy se uvolnit v tomto duchu, není hřích.

03.01.2014 4 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Je to zajímavá knížka, a svým obsahem připomíná seriály s duchařskou tématikou. Sice mi chvíli trvalo než jsem se přeorientovala na nespisovný jazyk (jelikož se tam píše (kterej,jakej ...), ale později se jistě začtete. :) Pro lidi co mají rádi takový to "nadpřirozeno" a fantazii, tak doporučuji.

30.05.2012 4 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Tak na tento díl se opravdu už těším. První Padlí andělé a leviatan se mi hrozně líbil a dokázal mě bez problémů přikovat ke křeslu. Tak doufám že tento bude stejně tak dobrý, ba ne, ještě lepší. :) .... Dnes už ji mám úspěšně dočtenou a povím Vám. To co jsem od ní čekala, jsem také dostala. Je dále doporučuji.

22.03.2012