Katyna Katyna komentáře u knih

Ať žijí auta! – Pohádky z Brzdína Ať žijí auta! – Pohádky z Brzdína Petr Čepek

Naběhla jsem si. Teď musím vnukovi kreslit autíčka ... autíčka ve školce, bagříky v lese, divoké semafory a trochu se bojím, že mě před Vánoci čeká výzva v podobě ušití plyšáka Žabáčka. Skvělá dětská knížka s nádhernými ilustracemi a přestože je o autech, tak není jen pro kluky. Otevřené dveře do jiného světa. Líbila se mi inspirace Nebeskými pastvinami, které jsem si znovu a ráda přečetla. V záplavě nahlouplých dětských knížek, které knižní trh nabízí je tahle knížka bezva tip na vánoční dárek. Ale v knihkupectví nezkoušejte platit oktany. :)

19.10.2020 5 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Tahle kniha mě dostala. Jasně, autor se ještě potřebuje "vypsat", ale prvotina je to skvělá. Některé postavy mě dokázaly fakt nasrat a to já ráda. Některých mi bylo fakt líto. Popis základní vojenské služby ????! Ntvl! Hrozně se mi líbilo, jak to vše nakonec zapadlo. Takhle napsané knihy mám ráda. Cílovka jsou asi spíš chlapi, ale doporučuji. Jo a ještě jednou jo!

14.12.2019 5 z 5

Říkadla o autech Říkadla o autech Petr Čepek

Taková malá autoradost.:)

15.02.2021 5 z 5

Pohádky z jedné i druhé nádrže Pohádky z jedné i druhé nádrže Petr Čepek

Hledáte dárek pod stromeček? Už máte! Dětská knížka, která potěší i dospělého. Bubureš mě dostal! Vtipné, milé, originální. Krásné ilustrace a ZÁLOŽKA!

25.11.2022 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Tohle fakt nečtěte, pokud nejste přesvědčeni, že se mužskému zadku říká prcinka. Totální odpad.

03.02.2020