KathySK KathySK komentáře u knih

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Providence je skvelo napísaná trilógia. Čo ma mrzí, je že nie je plánovaný preklad do češtiny alebo slovenčiny. Osobne si prečítam Eden aj v angličtine ale verím, že mnohým čitateľom bude chýbať koniec príbehu.
Kniha je presne taká, ako som očakávala. Pohltí vás a dej krásne napreduje.
Super oddychové čítanie.

11.02.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Podľa mňa najlepšia kniha od Jojo!
Kniha sa fantasticky číta, zhltnete ju a nedokážete sa od nej do poslednej strany odtrhnúť. Mňa oslovila aj tým, že popisuje život taký aký bol za čias, na ktoré nikto rád nespomína. Príbeh dvoch žien, ktoré žijú v úplne iných časoch, vás totálne pohltí. Mnohí sa bránia čítať knihy s dvoma časovými osami ale v prípade Jojo sa nie je čoho obávať. Všetko do seba krásne zapadá.
Rozhodne odporúčam všetkým, čo majú radi silné príbehy, drámu, lásku a nečakané konce.

11.02.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jojo opäť nesklamala. Strhujúci príbeh, ktorý sa líši od ostatných. Originálny príbeh, ktorý nám dokáže priblížiť život, aký si možno ani nevieme predstaviť. Pri striedaní časových línií som sa síce raz stratila ale rýchlo som sa zase našla. Kniha ma pohltila a nemohla som sa od nej odtrhnúť. Môžem len vrelo odporúčať a teším sa na ďalšie jej knihy, ktoré ma čakajú :)

16.01.2017 5 z 5