katarina566 katarina566 komentáře u knih

Dokonalý život? Dokonalý život? Šárka Šišková

Tuto knihu mi půjčila kamarádka. Netušila jsem, co mě čeká, protože jsem o této autorce nikdy dříve neslyšela. Okamžitě jsem se začetla a už jsem ji neodložila. Pro mě je tato spisovatelka objev. Sleduji všechna různá doporučení, co číst a koho si nenechat ujít. Od nynějška sleduji Šárku Šiškovou a doporučuji všem, kdo má rád kvalitní čtení ze současnosti., aby si její knihy nenechaly ujít také. Po přečtení tohoto románu, jsem neváhala a sáhla okamžitě i po jejich dalších dvou knihách. Doporučuji.

Navždy nebo jen na chvíli? Navždy nebo jen na chvíli? Šárka Šišková

Volné pokračování knihy A co láska? mi udělalo radost. Výborné čtení. Nečekané, poutavé, napínavé. Moc mě bavilo poznávat zákulisí filmu, televize i rozhlasu. Herecký svět znám pouze jako divačka. Zajímavé, podívat se na tento svět trošku jinou optikou. Postavy mi ožívaly před očima. Přečteno za dva večery, mrzelo mě, že jsem tak rychle obracela stránky. Výborná kniha. Doporučuji. Opět krásné ilustrace na obálce i uvnitř knihy od autorky. Renesanční žena.

A co láska? A co láska? Šárka Šišková

A co láska? - tři příběhy, které mě nutily číst a číst až jsem obracela poslední stránku. Za mě nejvíc zabodovala část prostřední a poslední. Prostě úžasné a hned jsem se vrhla na volné pokračování v románu Navždy nebo jen na chvíli? Doporučuji. Konečně žádný... trápení...trýzeň a hladomor...ale krásně napsaný příběhy ze současnosti! To mám ráda. Doporučuji. Krásné ilustrace uvnitř knihy... rovněž od autorky / jako i obálka/ nádherně doplnily text. Nevídané.