karin9196 karin9196 komentáře u knih

Pro mne je to jedna z nejlepších knih ze starého Egypta. Byl to první egyptský román který jsem četla a díky jemu jsem u nich zůstala. Veškeré romány beru jako fikci, takže nemohu být zklamaná. Nikdo nemůže vědět, jak to kdysi bylo. V tom jsou knihy úžasný, mohu si představovat vše podle sebe.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnin je klasika, která by neměla chybět nikomu v knihovně. Vždy pobaví a nezklame i když jí čtete třeba po desáté. Všechny postavy jsou dokonalé.

03.09.2016

Robinsona jsem poprvé četla na základní škola a v dospělosti se k ní několikrát vrátila. Vždy když jsem potřebovala vypnout, nebo se uklidnit. Je pěkná a čtivá.

03.09.2016

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Četla jsem ji v pubertě a i tak se mi moc líbila. Když jsem četla, že natočili film, tak jsem se na něj těšila. Ale bohužel, vytvořili hnus.

Plyšová veš Plyšová veš Hana Hlavínová

Četla jsem jí v těhotenství a opravdu jsem se smála nahlas. Dokonce jsem se v určitých hláškách viděla.