KalamityJane652 KalamityJane652 komentáře u knih

Mimo záznam Mimo záznam Petr Ritter

Spisovatel se tentokrat zmylil.Chybicka se vloudila.

15.10.2022

Biliáry Biliáry Petr Ritter

Zase Doktor Pajda na navsteve u doktora Smajdy?Pajda a Smajda jsou zname historicke figurky neco jako kutilove Pat a Mat.To ale jiste znate.
Pajda potkal Smajdu a Smajda Pajdu.
Je s nima legrace a pobavi vsechny okolo.
Podivame se,jak ziji v domove duchodcu.Budeme sledovat jejich aktivity po cely den.To bude zase zajimave poctenicko.Kazda knihovnicka bude mit vsechny dily jako Kaja Marik,nebo F.L.Vek.
A bude to povinna skolni ucebnice.A Pajda a Smajda budou slavni spisovatele.Huraaa

15.10.2022

Kniha moci a elegantních nevěstek Kniha moci a elegantních nevěstek Petr Ritter

Obalka se povedla a ostatni asi bude taky za vsechny prachy povedene.Ani to nemusim cist.
Jak neco napise takovy estet ,znalec damskych vuni,hrisnych advokatek a taju sexu,tak je to zuzo labuzo.Jen je mi trochu napadne,jestli to neni jen
dalsi mix uz prectenych panskych casopisu pred spanim.Dej si Rohypnol,a bez spat do perinek.
No je to furt stejny a furt o nicem.

14.10.2022

Advokát ex offo Advokát ex offo Petr Ritter

Doktor Pajda a doktor Smajda radi dobre vsem svym klientum.Penize a moc nejsou dulezite pokud je mate.Tedy pokud jich mate hodne.
A pokud nemate penize,tak Vam je nekdo daruje
Darovaci smlouvou i to,co nemate a on taky ne.
Treba se nam v noci zdalo,ze jsme vypili moc dobry vinny mok s Karlem ctvrtym,otcem vlasti a ten se rozhodl,ze nam daruje hrad Karlstejn.No a o tom to je.Ted je hrad Karlstejn jen nas,ale neni moc penez na energie.Treba by bylo vetsi teplicko na Orliku,tak to zkusime u knizete,jestli by nam treba mohl darovat ten Orlik,nebo Hlubokou.No neco by nam darovat mohl.Zkratka zkusime to.At zije blbost.

14.10.2022

Proces se soudci Alvina Karra Proces se soudci Alvina Karra Petr Ritter

Podprumerne.To uz tady bylo a v lepsi verzi.

A poslední přišel kat A poslední přišel kat Petr Ritter

To taky uz nekdo napsal drive,nez to autor prenesl do sveho sveta prava a doufa,ze bude oslavovan.Ubohy paskvil ,ktery nese znamky
nejistoty v nazorech autora.Ztrata casu.
Bud odejde jako vitez do sine slavy,nebo skonci
v propadlisti dejin.No zadny Kundera to teda neni.

Wirth versus stát Wirth versus stát Petr Ritter

Spravne.
Slaba vymahatelnost prava.Hlavni problem
soucasne justice.Autor cerpa ze sve advokatni praxe.Pravo a spravedlnost vzdy nakonec dojde sveho cile a zvitezi.Teda pravda zvitezi,ze?

Studovali práva Studovali práva Petr Ritter

Malomesto.Autor cetl Zvonokosy a neco mu zbylo v hlavicce.Slatanina o dvou Jenofefach a jednom studentovi.Nebo o dvou studentech a jedne Jenofefe.Neni to uz vtipne a ani originalni.

Přátelé, to si poslechněte Přátelé, to si poslechněte Petr Ritter

Do myslenky to ma hodne daleko.Hrisne-krasna advokatka to jisti.Autor sazi na svoje zkusenosti a mylne predstavy.