kaka2006 kaka2006 komentáře u knih

Cop Cop Lætitia Colombani

Dámy a pánové, tohle bylo naprosto PERFEKTNÍ!! všichni si to musíte přečíst,všem to moc doporučuju. Pokud nevíte co si máte myslet o lidech, o světě a o dnešní době toto vám otevře oči

11.11.2018 5 z 5

během čtení knihy jsem měla chuť si podřezat žíl, vypíchnout oči nebo tak něco...absolutně jsem nepochopila, jak může někdo v 7mi knihách něco popřít a v 8. říct, že se to stalo....chtělo se mi z toho brečet a hlavní hrdinové mi lezli na nervy hrozným způsobem... abych předešla sebepoškozování, tak jsem do knihy dělala tužkou čárky, kolikrát jsem chtěla jen ječet (15) a kolikrát se zabít (22)....2hvězdy za to, že nám jk na chvíli vrátila hp a za výmysl s lektvarem lásky (jestli si to pamatuju dobře

04.04.2020 1 z 5

Hasiči Hasiči Roman Kutálek

knížka se mi líbila, přečetla jsem ji za hodinu v autě, ale neskutečně mě bavila! Měla jsem neustálou potřebu do ní přidávat své postřehy atd., protože mi ji půjčil kamarád, tak jsem mu je napsala tužkou na lepíky a když jsem mu knihu vracela s tím, že "jsem mu do ní něco napsala" úplně ze zhrozil (zná mě, no) a po půl roce je tam stále má (prý jsou moudré....) po týhle knížce jsem ještě víc začala obdivovat všechny hasiče a upřímně se mi chtělo btečet

04.04.2020 5 z 5