K.Katynska K.Katynska komentáře u knih

Staré pověsti české pro děti Staré pověsti české pro děti Michal Vaněček

Jeden ze základů české kultury, měl by se s nimi seznámit každý. Pro toho, koho nebaví nebo nemá čas na klasické podání, dobrá volba.

06.03.2022 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Jana Eislerová

Přístupnou formou podané nejznámější příběhy ze starořecké mytologie. Četla jsem ji v dětství, a pomohla mi i na lyceu při učení češtiny a dějepisu :)

06.03.2022 5 z 5

Mikrobiologie, epidemiologie, hygiena Mikrobiologie, epidemiologie, hygiena Hana Podstatová

Výborná, stručná (bohužel místy zas až moc) a přehledná. Jako dělaná pro chronické “zadvadnymámzkoušku” nestíhače (nee vůbec nemluvím z vlastní zkušenosti ;D). Učila jsem se z ní tedy jen epi-imuno-hyg, na mikrobiologii jsem měla Hurycha-Štíhu.

06.03.2022 4 z 5

Anatomie 2 Anatomie 2 Radomír Čihák

Orgány. Pro mně o dost snazší na naučení než první díl. Takový oddych před CNS :´P Skvěle zpracováno, jako všechny díly.

Anatomie 3 Anatomie 3 Radomír Čihák

“Anča”, proklínaný předmět na lyceu a “zábava” na mnoho, mnoho odpolední a večerů. Sice se říká, že Čihák 3 je oproti prvním dvěma dílům slabší, ale nezdálo se mi. Prostě “centrál” :-/

Evangelium na každý den 2021 Evangelium na každý den 2021 Angelo Scarano

Praktická knížka do kapsy, díky níž jsem se naučila pravidelně číst evangelium. Vždy mi poskytla podnět k zamyšleni. Super pro každého věřícího člověka.