Anatomie 3

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Toto vydání upravili a doplnili: prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., prof. MUDr. Rastislav Druga, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Poslední díl celobarevné učebnice, který obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie. Pro usnadnění studia jsou graficky rozlišeny základní texty, doplňující informace, vysvětlení a dodatky. Upravené a doplněné vydání - aktualizované posledními poznatky. Knihu ilustroval akademický malíř Ivan Helekal. Druhé, upravené a doplněné vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29461/anatomie-druhe-upravene-a-doplnene-vydani-29461.jpg 4.240
Série:

Anatomie (3.)

Žánr:
Literatura naučná, Učebnice a slovníky, Zdravotnictví
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Anatomie 3

Přidat komentář
bulat
27.11.2015

pamätám si, že dlho sa na "Čiháka trojku" čakalo, ale spätne som zistil, že sme o moc neprišli... klasika bol Borovanský + Sineľnikov

knedlik
24.05.2015

Třetí díl vyděsí svojí tloušťkou a podrobnostmi, do kterých zabíhá. Oproti předchozím dvěma dílům ztrácí trochu na přehlednosti (spíše kvůli jinému rozčlenění učebního textu). Pořád se ale jedná o velice kvalitní knihu.

Penguin07
06.11.2014

Třetí díl se opravdu moc nepovedl,informací je tam až moc a člověk stejně radši čerpá z jiných a lépe pochopitelnějších zdrojů.

Litta
25.12.2011

První dva díly jsou téměř nepřekonatelnými, avšak tento je vhodnější nahradit něčím jiným (Petrovický, Grim, Borovanský, ...)