judas.1988 judas.1988 komentáře u knih

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

(SPOILER) Nemůžu si pomoct ale z celé serie by stačilo tak po dvou knihách. Poslední díl je prostě strašně vpáčený do celého příběhu. A i když od první stránky je jedna velká akce, tak to nezaručí že to člověka bude bavit.

20.03.2023 2 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Jako jo!Podle mýho lepší než první dva díly.Doran a Clare přestavají pomalu cukrovat když se to nehodí. Beth poměrně překvapivá osoba.Ale každopádně tu hodně trpí kniha překladem.Jsou tam blbosti.Nebudu tu vypisovat na který stránce která věta:-D ale jsou tam boty a docela dost.

25.08.2022 4 z 5

Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Helen Morgan

Tuhle knížku jsem si kdysi koupil když byla akce 5+1 u Dobrovského. Zaujal mne obal asi i název a nápad. Jako kluk jsem měl období kdy jsem sbíral známky.Ale jako... Tohle je takový druh literatury který si člověk přečte a čte se celkem dobře ale v moment kdy to dočtete tak si prostě řeknete:Co mi to vlastně dalo? Nic extra.Pro profi filatelisty je to příliš obecné psaní a pro laiky to nebude úplně záživné. Autor tomu dává evidentně úmyslně "vyšší"rovinu neustálím přeskakováním do svých myšlenek v rámci příběhu. A to je na tom nejhorší,člověk u toho opravdu musí hodně točit kolečky v hlavě.Prostě mi úplně nedošlo pro koho je tato knížka určená.

01.12.2021 3 z 5

Už nejdu do Ještědu Už nejdu do Ještědu Jiří Jiroutek

Taky jsem si udělal jako rodilý Liberečák radost.A musím říct-jo opravdu člověk má z některých fotek mokré oči.Moc pěkný fotky a moc hezky napsané,opravdu tak jak to bylo. Opět po Fenoménu Ještěd výborný počin pana Jiroutka. Nepíše toho moc ale když už něco tak je to výborný dokumentační materiál a je vidět že je za tím hodně hodin velmi poctivé práce.

01.04.2021 5 z 5