joni joni komentáře u knih

Bible Bible neznámý - neuveden

Nejlepší na Bibli je to, že byla napsána dávno, ale stejně když ji čteme, můžeme v ní nalézat spoustu věcí, které nás můžou oslovit i dnes. A také, i když ji přečteme stokrát, stále budeme nalézat něco nového... Jaká jiná kniha napsána tak dávno nám má tolik co říct? A i přes velké množství autorů, nalézáme spojitosti takové, jako by to psal jeden člověk. Jaký ještě potřebujeme důkaz, o tom, že Bible je opravdu Boží slovo? Kdyby byla jen obyčejnou knihou, jak by pak jinak mohla měnit naše životy, i po ak dlouhé době?

01.06.2012 5 z 5

Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše John Eldredge

Knížka je zajímavá, a poskytuje jiný pohled, na ženu jako takovou. Hodně mi pomohla pochopit něco z mojí osobnosti, a myslím že může pomoct ženám najít samy sebe, když se nevidí přes všední povinnosti...Taky si ji můžou přečíst muži, aby věděli alepoň něco o křehkém pohlaví :)

Šafránčin anděl Šafránčin anděl Hilary McKay

Teď už se sice na tento příběh dívám, jako na až moc "umělý", ale když jsem tuto knihu četla jako malá, moc se mi líbila. Je to taková klasická dívší literatura :)

Zakázaná zóna 8: Nemrtvý Zakázaná zóna 8: Nemrtvý Bill Myers

Ostatní knihy se mi lbíily o hodně více, než tento díl. Možná jako samostatní kniha by to bylo dobré, ale že je zařazena do série Zakázaná zóna... Podle mně je jiná než ostatní a nesedí mi do těch příběhů. Děj se odehrává úplně jinak než v předchozích dílech... Jinak je ale dobře napsaná, jako ostatní knihy Zakázané zóny.

01.06.2012 3 z 5