Jitka93 Jitka93 komentáře u knih

Přízrak v hvězdné stáji Přízrak v hvězdné stáji Sabine Giebken

Tento tajemný příběh se mi velmi líbil. Opět hodnotím kladně krásnou obálku knihy.

01.06.2013 5 z 5

Černý měsíc Černý měsíc Sabine Giebken

Napínavý, chvilkami až tajemný příběh. Opět musím pochválit obálku knihy. Velmi povedená.

26.05.2013 5 z 5

Měsíční kruh Měsíční kruh Eleanor Jones

Tato knížka mě zaujala již na první pohled. Po obsahové stránce je opravdu senzační. V budoucnu se určitě k tomuto příběhu vrátím.

21.05.2013 5 z 5

Nečekaná výzva Nečekaná výzva Gaby Hauptmann

Tento díl je dle mého názoru nejlepší z celé série. Nicméně i předchozí byly moc pěkné. I mě by velmi potěšilo pokračování.

18.05.2013 5 z 5

Záhadné nebezpečí Záhadné nebezpečí Eli Toresen

Volně navazuje na audio knihu Kůň za krbovou římsou.

20.04.2013 5 z 5

Pohřešovaná Pohřešovaná Becky Citra

Tuto knihu zařazuji mezi mé neoblíbenější. Děj příběhu mě naprosto uchvátil, Napínavé do poslední chvíle.

13.04.2013 5 z 5

Kůň za krbovou římsou Kůň za krbovou římsou Eli Toresen

Tajemný příběh s dávkou napětí.

06.12.2012 5 z 5

Proč spí koně vestoje? Proč spí koně vestoje? Marty Becker

Přehledná srozumitelně psaná šikovná příručka. Plná zajímavých otázek a odpovědí týkajících se koní.

04.11.2012 5 z 5

Vyznáš se ve světě koní? Vyznáš se ve světě koní? Sandy Ransford

Velmi užitečná naučná publikace, u které se rozhodě nebudete nudit. Plná báječných fotek. Na první pohled zaujme svým zpracováním. U některých úkolů, pořádně procvičíte své mozkové závity.

26.10.2012 5 z 5

Báječný nápad Báječný nápad Allison Estes

Zajímavý díl s pěkným koncem.

24.10.2012 5 z 5

Jezdecké potřeby pro každý den Jezdecké potřeby pro každý den Markéta Ciprová Vopičková

Tato naučná kniha je dobře psaná, přehledná. S velkým množstvím fotek. Oceňuji křídový papír, díky kterému fotky lépe vyniknou.

20.10.2012 5 z 5

Můj kamarád kůň Můj kamarád kůň Margaret Hampe

Tato naučná publikace je určena především začátečníkům, nicméně opakování je matka moudrosti.

18.10.2012 3 z 5

Hříbě je na světě Hříbě je na světě Elin M. Ellingsen

Tato naučná publikace je zaměřena zejména na chov a následný výcvik hříbat.

17.10.2012 5 z 5

Shadow - Kůň, který se vynořil ze stínu Shadow - Kůň, který se vynořil ze stínu Karin Tillisch

Velice zajímavý a dojemný životní příběh.

13.10.2012 5 z 5

Příběhy neobyčejných koní Příběhy neobyčejných koní Cynthia McFarland

Velmi zajímavá knížka :) Dokáže zaujmout už na první pohled naprosto nevšední krásně vypracovanou obálkou. Po obsahové stránce se zde dovíte spoustu zajímavostí a poutavých příběhů.

03.10.2012 5 z 5

Američtí koně snů Američtí koně snů kolektiv autorů

Báječná encyklopedie amerických plemen koní, s krásnými fotkami.

29.09.2012 5 z 5

Westernové ježdění Westernové ježdění Cynthia McFarland

Tuto knihu hodnotím kladně. Praktická encyklopedie s užitečnými radami. Skvělým znázorněním.

09.09.2012 5 z 5

Školní diář 2011/2012 - Holky buďte in! Školní diář 2011/2012 - Holky buďte in! Melita Denková

Tento diář jsem měla a byl super :) Tvrdá vazba. Skvělá byla záložka uvnitř. Kladně hodnotím také hodně místa na poznámky a možnost hodnocení jednotlivých měsíců.

04.09.2012 5 z 5

Dóóóst dobrej diář 2012/2013 Dóóóst dobrej diář 2012/2013 Olga Tesařová

Tento diář se opravdu povedl. Je praktický svou velikostí. Mimo jiné se mi líbí grafická úprava.

04.09.2012 5 z 5

Parkurové skákání Parkurové skákání Tiina Vainikainen

Skvělá přehledná publikace se spoustou rad, tipů a zajímavostí.

29.08.2012 5 z 5