janettka janettka komentáře u knih

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Výborná kniha, kterou vezmete do ruky a jen tak neodložíte, tedy tak jsem to měla já. Občas se mi stává, že po přečtení několika kapitol musím knihu odložit, protože mě prostě nebaví, ale u téhle to rozhodně není :-) V pár momentech mi připomínala lehce Stmívání. Nejhorší bude, až se tato kniha zfilmuje (který prý má být) a bude komerční, to nesnáším. Kniha se opravdu dobře čte, je romantická, místy vtipná a opravdu chytlavý děj, který potvrzuji tím, že se chystám už na čtvrtý díl :)

17.03.2013 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Po této knize jsem sáhla téměř okamžitě, nicméně jsem se zřejmě pořádně nepodívala na zkrácený obsah, jelikož jsem nečekala, že Anna bude popisovat pasáže v zadním domě tímto způsobem, chyběl mi děj a bylo to moc zdlouhavé, místy nudné. Někdo knihu opravdu ocení, že je podle skutečnosti, ale mě nudila.

15.07.2012 1 z 5

Evangelium podle Satana Evangelium podle Satana Patrick Graham

Výborná kniha, která se mi dostala pod ruku. Sice toto není můj nejoblíbenější žánr, ale přestože má spoustu stran, měla jsem ji přečtenou jedním dechem. Opravdu mě bavila a nemohu si ji vynachválit.

21.12.2010 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Po této knize jsem sáhla, jelikož byla hodně propagovaná po triologii Stmívání, nicméně tohle je kniha pravděpodobně už věnovaná nižším ročníkům, než jsem já. Přišlo mi to moc dětské a napsané jen proto, že „upíři teď letí".

21.12.2010 odpad!

Měsíc nad řekou Měsíc nad řekou Fráňa Šrámek

Tuto knihu jsem musela přečíst z donucení do školy, takže už tím u mě nebodovala. Měla jsem ji přečtenou za jeden den a asi jsem ji pořádně nevnímala, protože když jsem o ní měla pak něco říci, nešlo to. Není to můj šálek kávy, dobrovolně bych pro ni už nikdy nesáhla... Možná je to věkem ...

21.12.2010 1 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Musím se přiznat že jsem dříve poznala film než knihu a jak bývá zvykem, kniha je vždy lepší než film... navíc když se mi dostaly do rukou knihy, četla jsem je v jiném pořadí. Přesto se mi tenhle díl nejvíc líbil.

21.12.2010 4 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Na začátku mi tato kniha přišla především nudná. Teprve poté, co se děj maličko „rozjel",jsem zbylé stránky přečetla jedním dechem a těšila se na další díly. Škoda jen toho nudného začátku, podle mého...

21.12.2010 4 z 5