Janca007 Janca007 komentáře u knih

Z valašských chalup, kopců a strání Z valašských chalup, kopců a strání Ludmila Portlová

Knížku jsem přečetla téměř celou v mém milovaném jazyku. Jedná se o knížku plnou zajímavých příběhů, co se udály. První polovina se mi četla líp, konec knížky už jsem nedočetla, ale třeba se k ní vrátím.

18.12.2019 4 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Příběh o holokaustu je zachycen jiným směrem pohledu. Velmi čtivá knížka, dobře, že vznikla :)

15.09.2019 5 z 5

Manželství do 158 liber Manželství do 158 liber John Irving

Nejslabší z knih od Irvinga, kterou jsem doposud četla. Možná ale nastane čas, kdy si ji přečtu znova a odkryjí se mi jiné myšlenky, které chtěl spisovatel přes příběh říct. :-)

20.10.2016 3 z 5

Nadějné vyhlídky Nadějné vyhlídky Charles Dickens

Krásný příběh, ale druhá třetina knížky poměrně zdlouhavá a opakující se děj. Člověk si celkově díky ní uvědomí, co všechno v životě má. Doporučuju

25.09.2016 4 z 5

Psychopatologie pro pomáhající profese Psychopatologie pro pomáhající profese Marie Vágnerová

Vše potřebné na jednom místě. Velmi užitečná kniha pro lidi pracujícími s lidmi. Celou jsem ji nečetla, jen potřebné kapitoly a i přes to dávám plný počet hvězdiček a ostatním zájemcům, keří o ní přemýšlí, doporučuju!

21.09.2016 5 z 5

Základy psychoterapie Základy psychoterapie Stanislav Kratochvíl

Jasná, stručná kniha, která mi při studiu hodně pomohla.

21.09.2016 5 z 5

Dějiny výtvarného umění Dějiny výtvarného umění Alois Bauer

Přehledná knížka, jejíž negativem jsou obrazová doplnění. Škoda.

21.09.2016 3 z 5

Kniha není z těch, co by mě nějak extra nadchla. Četla se sice dobře a rychle, ale téměř po celou dobu psala Madam Camilla o tom samém stále dokola. Škoda, po druhé bych už po ní určitě nešáhla.

20.09.2016 2 z 5