jan-da jan-da komentáře u knih

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Je to těžké hodnotit hvězdičkami, když se jedná o takový příběh o jaký se jedná! Díky knize už se nikdy do Amsterdamu vracet nechci ! Ale stojí za přečtení ...

03.08.2014

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Už je to rok, co jsem tuhle knížku četla a nemůžu se dočkat, až se k ní zas vrátím! Kdybych jí začala číst ráno, tak jí mám do večera přečtenou a po dočtení jsem se k ní chtěla zas vracet.. Sice je každému jasný, jak to dopadne, ale u mě jednoznačně a jedině 5 hvězdiček. Já si tuhle knihu prostě zamilovala!

03.08.2014 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Hrozně jsem se na tuhle knížku těšila!!! A výsledek?? Za mě hrůza a děs... Čekala jsem (i díky hodnocení tady) fakt dobrou knihu, ale divím se, že jsem ji vůbec přelouskala - zajímalo mě, s kým nakonec bude :D za mě tedy ne a pouze jednu hvězdu..

03.08.2014 1 z 5

Deník zkrachovalé lásky Deník zkrachovalé lásky Sarah Harvey

Jak už je zde napsáno, romantická oddechovka.. Ale mně se líbila :) několikrát jsem se musela smát, až jsem měla slzy v očích :) Mně osobně se četla velice dobře, konec neskočil klasickym ,,žil spolu šťastně až do smrti', ale autorka přidala ještě několik překvapení.. Fakt super.. :)

30.08.2013 4 z 5