inmax inmax komentáře u knih

A tohle má být legrační? A tohle má být legrační? Hugleikur Dagsson

Asi nejčernější obrázková kniha, co mi prošla rukama :-) Škoda jen, že na jeden supr fór připadají další čtyři průměrny.

09.09.2013 3 z 5

Válka umění Válka umění Steven Pressfield

Oproti "Kraď jako umělec" a dalším knihám z této edice je tahle kniha řekl bych.. náročnější. Nicméně koupi nelituju, v knize je pár dobrých postřehů, rád se k ní v budoucnu vrátím.

10.11.2017 3 z 5

Rodinný hodnoty Rodinný hodnoty Frank Miller

Kresba klasicky stylová ale přišla mi na Millera slabší. Děj hlavně na efekt, nějak zvlášť nezaujal.

18.08.2017 3 z 5

Jak myslí milionáři Jak myslí milionáři T.Harv Eker

První kapitola mě spíš nudila, na finanční hospodaření svých rodičů si moc nepamatuju, takže jsem nemohl porovnat, jestli je tím ovlivněné moje finanční vědomí.
Oproti tomu druhá kapitola je už zajímavější. Srovnání myšlení bohatých a NEbohatých je zajímavé, poslední dva body mě docela nakoply. Jasně, je to celé "americké" a idealizované.. ale když si uvědomíte, že né vesmír vám hodí pytel peněz ale vy sami si ho přivoláte tím, že začnete na sobě makat a budete se radami v knize řídit, všechno půjde tak nějak snáz :)

17.04.2017 4 z 5

Kyanid a Štěstí Kyanid a Štěstí Matt Melvin

Tento fenomén znám ze sociálních sítí a po knize jsem pokukoval dlouho, než se mi konečně dostala do rukou. Pak jsem byl ale docela zklamán, že na jeden hodně dobrý vtip připadá několik stránek těch, které mi vtipné nepřišly.

18.02.2017 3 z 5

Star Wars - Před probuzením Star Wars - Před probuzením Greg Rucka

Upřímně, čekal jsem víc. Dále trošku spoilery... kniha v podstatě ukáže, že Finn byl ve výcviku z nejlepších, proto později ten um se světelným mečem. Rey důvěřivá kravka. A Poe frajer, kterej přišel k adrese chlápka ze začátku filmu v podstatě náhodou. Hodnocení samostatných příběhů by pak bylo Finn 2/5 Rey 3/5 a Poe 3/5.

16.10.2016 3 z 5