Star Wars - Před probuzením

Poznejte blíže hrdiny filmu Star Wars: Síla se probouzí! Stormtrooper bojuje se svým svědomím... Pouštní sběračka kovů přijde k nečekanému bohatství... Stíhací eso odhalí zlověstné spiknutí... Vraťte se do předaleké galaxie a poznejte hlavní hrdiny Star Wars: Síla se probouzí těsně předtím, než se začal odvíjet jejich filmový příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295978/pred-probuzenim-1ug-295978.jpg 3.125

Star Wars - Cesta k VII. epizodě (5.)

Before the Awakening (2015)

Dobrodružné, Sci-fi
Vydáno:, Egmont (ČR)

Palorizek85

Smutnou pravdou je, že to nové SW universum už není ono. Dá se to číst, ale spíše jen pro skalní fandy.

Albertos
03.10.2017

Původně jsem si myslel, že nejslabší bude Zbran rytíře jediho, ale tohle bylo ještě o kus méně. Trhá mi to srdce, když čtu příběh z tohoto universa a přitom není dobrý. Ale tady jedna krátká epizodečka, která má seznámit čtenáře s hlubšími myšlenkovými pochody postav z nového filmu, ale to je asi tak všechno. Možná se dovíme, proč Finn nestřílel na začátku epizody 7, ale chybí tomu nějaký hlubší smysl. nějak to víc rozebrat. Ten každý jeden příběh by se měl napsat na celou knihu, ne na šedesát stránek nebo na kolik to ted vyjde. To je prostě málo a je to hodně, hodně zestručněné. A to téhle knize neskutečně škodí.

inmax
16.10.2016

Upřímně, čekal jsem víc. Dále trošku spoilery... kniha v podstatě ukáže, že Finn byl ve výcviku z nejlepších, proto později ten um se světelným mečem. Rey důvěřivá kravka. A Poe frajer, kterej přišel k adrese chlápka ze začátku filmu v podstatě náhodou. Hodnocení samostatných příběhů by pak bylo Finn 2/5 Rey 3/5 a Poe 3/5.

Ailee
08.09.2016

Zatím nejslabší kniha, kterou jsem ze světa SW četla. První povídka o Finnovi mě natolik nudila, že jsem měla chuť knihu odložit a nedočíst. Kapitola s Rey byla o něco lepší. Přesto dějově slabá a v podstatě mi nic nového o Rey neřekla. Zajímavá byla až poslední část s Poem. Konec byl rozhodně akční a správně mě navnadil, abych byla zvědavá, co se bude dít dál.

P.s.: Zpitvoření filmu "Síla se probouzí", jim přesto neodpustím!

I_love_books
16.07.2016

Dobrá a zajímavá kniha, vhodná především pro ty, kterým si líbila sedmá epizoda Star Wars - Síla se probouzí, také pro ty, kteří chtějí vědět, co se odehrávalo těsně před sedmou epizodou.
Příběh se dělí na tři části - Finn, Rey a Poe -, těžko říct, která se mi líbila nejvíce, všechny byly dobré. Možná by neuškodilo přidat tam třeba i Kylo Rena, ale chápu, že to by bylo spíše na samostatnou knihu.
Dávám knize čtyři hvězdičky, líbila se mi.

Star Wars

Greg Rucka