Ina.czodjinud Ina.czodjinud komentáře u knih

Hodně smíchu a pár slz Hodně smíchu a pár slz Blanche Caffière

Hmmm, taková literatura faktu. Obsahově hodně zajímavé, ale Blanche není, holt, žádná spisovatelka.

21.02.2019 2 z 5

Slasti a strasti letních bytů Slasti a strasti letních bytů Jiří Šoukal

Souhlasím s první recenzí, že okolnosti letních bytů v kontextu historických událostí, jsou přínosem knihy. Zajímavý je průřez jednotlivými sociálními vrstvami a jejich ekonomické možnosti a vývoj uzákonění volného času. Sympatické je, že se kniha přes anotaci na obálce neomezuje striktně jen na období první republiky, ale sahá i do konce 19. století.
Je škoda, že v tak velkém množství knih, které Lenka recenzuje, převažuje negativní hodnocení.

16.08.2018 5 z 5

Svatý z doby kamenné Svatý z doby kamenné Richard Seymour Bell

Skvěle se to četlo, navzdory obálce nic temného a humor je opravdu příjemný a milý.

04.02.2018 5 z 5

Když syn píše líp než máma Když syn píše líp než máma Irena Fuchsová

Tak jsem to nakonec nedočetla. Povídky jsou krátké a vtipné, ale nějak jsem už pointu začala předvídat ... trochu jako, když čtete vtipy o blondýnách ... pobaví v přiměřeném množství. Přeskočila jsem do druhé poloviny na synovi povídky a tady jsou pointy o něco méně předvídatelné :)

10.05.2017

Pošetilost doktora vinnetouologie Pošetilost doktora vinnetouologie Martin Fahrner

Nalákal mě životopis autora na obálce ... a potom to už bylo jako u IYv, přečteno za jeden den a shrnutí ... lépe bych to neřekla, můžu je n podepsat!

13.02.2017 5 z 5