ila.z ila.z komentáře u knih

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Právě jsem dočetla tuto velmi zajímavou knihu. Příběh Vivian byl velmi zajímavý. Velmi se mi líbila dějová linie propojující život dvou žen rozdílného věku.

27.08.2018 5 z 5

Vraždy podle Shakespeara Vraždy podle Shakespeara Jennifer Lee Carrell

Khina má zajímavou zápletku a velmi nečekaný konec. Měla jsem ovšem pocit, že zápletka se v knize několikrát opakuje a tím mně přišla zdlouhavá.

06.03.2018 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Oceňuji otevřenost, s jakou autorka píše. Ovšem chvílemi jsem měla pocit, že to trochu přehání se sebevědomým. Bylo zde pár věcí, které mne opravdu překvapily. Knihu bych doporučila všem, kteří se chtějí dozvědět něco více o tomto řemeslu.

20.02.2018 4 z 5

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Kniha obsahuje vše, co potřebuje každá romantická duše. Myslím, že v knize se každý, kdo bude chtít, alespoň trochu najde. Do prvního i druhého dílu jsem se opravdu zamilovala a knihu jsem neodložila, dokud jsem neotočila na poslední stránku. Doporučuji ;)

20.02.2018 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Skvělá kniha, autorka píše moc pěkně.

20.02.2018 5 z 5