Holubicka1 Holubicka1 komentáře u knih

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Boží! Boží! Tak tohle bylo naprostá pecka. Jsem ohromená! Začala jsem číst večer a nemohla přestat. Přísahám, že tahle knížka je jako droga a nemohla jsem se donutit ji odložit.

Callie, siréna a lovkyně odměn je neustále pronásledována svou minulostí. Jako teenager potřebovala pomoc a zavolal Handlíře, aby ji pomohl uklidnit pozůstatky hrozné noci. Mladá Callie je ztracená a ve světě úplně sama. Snaží se vyrovnat se svou minulostí a neustále volá Handlíře neboli Dese, aby s ním mohla trávit čas. Navzdory všemu se jen s ním cítí v bezpečí. Jenže za každé zavolání mu dluží laskavost a její dluh neustále roste.
A čím více času spolu tráví, tím Callie poznává, že Des není jen děsivý, ale je v něm toho mnohem víc. Jednoho dne ji ale bez vysvětlení opouští a ona ho už více nevidí a musí se vyrovnat s jeho ztrátou.
Po sedmi letech se zničeho nic Des objeví a chce si vybrat dluh, který u něj Callie má.
Potřebuje, aby mu pomohla, protože v Jinosvětě se dějí děsivé věci a Callie je jedna z mála, která díky svým schopnostem může získat odpovědi. Má to ale háček. Její pomoc z ní udělá cíl a nikdo neví, kdo a kdy si pro ni přijde.

Spojení Callie a Dese bylo fantastické a tak uvěřitelné. Touha mezi těmito dvěma byla úžasná. Milovala jsem jejich chemii, něhu a vášeň, kterou měli jeden pro druhého.

Knížku doporučuji každému, kdo hledá fantasy, které vás pohltí. Je to sexy, tajemná a vzrušující jízda, kterou si užijete od začátku do konce.

22.10.2022 5 z 5

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

Některé chyby jsou větší než jiné. Některé chyby mění život.
V tomto příběhu nejsou žádní dobří ani špatní lidé. Jen nedokonalí.

"Spomienky na neho" je pro mě kniha, která mi dala pocity, o kterých jsem si myslela, že nikdy nezažiji. Prožívala jsme bolest všech postav a musím říct, že odpuštění a smíření, může být opravdu těžké.

Kenna se vrací po pěti letech na místo, kde se změnil celý její život, díky jedné strašlivé chybě. A i když je pro ní návrat nevýslovně těžký, je tam z určitého důvodu. Neustále se však zmítá v bolesti a sama sobě není zatím schopná odpustit.

Ledger majitel baru, který je soucitný a laskavý. Když poprvé spatří Kennu nemá nejmenší tušení, kdo to je. Cítí k ní však okamžitou přitažlivost. Jakmile zjišťuje, kdo Kenna je, snaží se od ní držet co nejdál, jenže to pro něj není úplně snadné.

Ledger byl dokonalý a je hrdinou příběhu. Kenna byla taky skvělá a díky tomu, že jsem ji poznala i prostřednictvím dopisů, které psala, tak jsem si ji zamilovala ještě víc.

Nejednou mě čtení dohnalo k slzám. Knížka má těžké téma, ale jsou tam i momenty, které mi vykouzlili úsměv. Spomienky na neho není obyčejná romantika, ale má i mnoho dalších aspektů. Je to příběh o rodině, odpuštění, bolesti, smutku a lásce. Je to srdcervoucí, emotivní a pro mě nezapomenutelný příběh.

12.10.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Páni, tahle kniha je dokonalá. Vtipná, sympatické všechny postavy, skvělé prostředí, není tam žádné zbytečné drama a ani na chvilku jsem se nenudila. Dokonalá oddechovka u které se budete neustále usmívat.

Blaire je připravena proměnit svůj sen o cukrárně s koktejly ve skutečnost. Všechno má dokonale promyšlené a zatím jde vše podle plánu. Jenže pak potká svého nového sexy souseda. Ronan, majitel baru, který otvírá svůj podnik ve stejný den jako Blaire.
Už jejich první setkání je intenzivní, kdy lítá všechno. Sklenice s jednorožcem, sekyra a hlavně jiskry, které zažehnou oheň mezi Blaire a Ronanem.
Oba dva jsem si zamilovala. Žertování mezi nimi bylo dokonalé, ale i chemie mezi nimi byla fantastická.
Blaire milá, krásná, chytrá a odhodlaná dosáhnout úspěchu. Miluju její módní styl a nejvíc se mi líbilo, jak se jí Ronan dokázal dostat pod kůži tím nejlepším možným způsobem. Jen on dokázal z milé holky udělat běsnící ženu.
Ronan potetovaný, loajální, chytrý sexy majitel baru, kterého baví mačkat všechny správné tlačítka, aby Blaire vytočil.

Ke knize nemám absolutně co vytknout.Začala jsem číst a už se nedokázala od příběhu odtrhnout. Milovala jsem každou minutu a nečekejte žádné drama a komplikace. Je to skvělá svižná, romantická, vtipná oddechovka, u které si odpočinete a po celou dobu se budete usmívat.

05.10.2022 5 z 5