hogofogohauzzy

Temná hra pamětiTemná hra pamětiR. Puyn

Velice zdařilé dílo, nadchl mě taky jeho téměř psychologický děj. Překvapilo mě jeho zajímavé rozuzlení, u většiny knížek si tipu ji, která postava je ten vrah! U této knihy se jméno vraha objeví až na konci, ale nevadí mi to. Na můj vkus je v knize moc jmen, lehce se v tom ztrácí.Obecně kniha dobrá, a především zajímavá

21.01.2015

Kočka, která věděla kudy kamKočka, která věděla kudy kamL. J. Braun

Moje nejoblíbenější kniha z série.

20.11.2014

Tradiční čínská medicína v denním životěTradiční čínská medicína v denním životěR. Růžička

Velmi zajímavá kniha pro ty, co chtějí mít doma po ruce čínský receptář na nemoci.

20.11.2014

Alternativní medicína - komplexní prevence a léčba přírodními prostředkyAlternativní medicína - komplexní prevence a léčba přírodními prostředkyJ. Janča

Skvělá kniha pro ty, co se zajímají o alternativní medicínu, nicméně je to takový mix informací, které někteří nedokážou vstřebat.

21.09.2014

Diagnostika v praxi - Tajná řeč nemociDiagnostika v praxi - Tajná řeč nemociM. Černoch

Zajímavá kniha, která pomůže začínajícím praktikům Alternativní medicín, ale důležitá je zejména ta PRAXE, takže si neváhejte ze svých blízkých udělat "pokusné králíky" :D a zkuste DIAGNOSTIKOVAT V PRAXI, hodně štěstí ;D

20.09.2014