hogofogohauzzy hogofogohauzzy komentáře u knih

Temná hra paměti Temná hra paměti Ron Puyn

Velice zdařilé dílo, nadchl mě taky jeho téměř psychologický děj. Překvapilo mě jeho zajímavé rozuzlení, u většiny knížek si tipu ji, která postava je ten vrah! U této knihy se jméno vraha objeví až na konci, ale nevadí mi to. Na můj vkus je v knize moc jmen, lehce se v tom ztrácí.Obecně kniha dobrá, a především zajímavá

21.01.2015 4 z 5

Kočka, která věděla kudy kam Kočka, která věděla kudy kam Lilian Jackson Braun

Moje nejoblíbenější kniha z série.

20.11.2014 4 z 5

Tradiční čínská medicína v denním životě Tradiční čínská medicína v denním životě Radomír Růžička

Velmi zajímavá kniha pro ty, co chtějí mít doma po ruce čínský receptář na nemoci.

20.11.2014 4 z 5

Alternativní medicína: Komplexní prevence a léčba přírodními prostředky Alternativní medicína: Komplexní prevence a léčba přírodními prostředky Jiří Janča

Skvělá kniha pro ty, co se zajímají o alternativní medicínu, nicméně je to takový mix informací, které někteří nedokážou vstřebat.

21.09.2014

Diagnostika v praxi - Tajná řeč nemoci Diagnostika v praxi - Tajná řeč nemoci Marcel Černoch

Zajímavá kniha, která pomůže začínajícím praktikům Alternativní medicín, ale důležitá je zejména ta PRAXE, takže si neváhejte ze svých blízkých udělat "pokusné králíky" :D a zkuste DIAGNOSTIKOVAT V PRAXI, hodně štěstí ;D

20.09.2014 4 z 5