Kočka, která věděla kudy kam

Kočka, která věděla kudy kam https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2488/bmid_kocka-ktera-vedela-kudy-kam-661f6a1b4c740.png 4 38 10

Kočičí krimi série

Na naléhavou žádost přítele se James Qwilleran se svými dvěma siamskými souputníky vydá do Black Creeku, aby tam odhalil tajemství starého domu, ve kterém straší. Krátce po příjezdu na místo, proslulé černými lískami a množstvím veverek, dojde ke dvěma záhadným úmrtím, které samozřejmě ihned upoutají veškerou pozornost osvědčené trojice detektivů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Příběhy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Went Up the Creek , 2001

Jara.v
09.01.2023 4 z 5

Souhlasím s komentářem Nifredil. Tento díl byl opravdu slabší a celé čtení se hrozně táhlo, doufám, že další bude zase trochu svižnější a napínavější.

Nifredil
30.08.2019 3 z 5

Tenhle díl patří k těm slabším. Trochu si už říkám, že v Moose county začíná být těch vražd nějak moc a autorčiny nenápadné vložky s tvrzením o tom, že to dělají lidé z jihu, tomu moc nepomáhá. Bylo ale fajn zjistit další plány K. nadace a potkat se se známými postavami, to zase ano.

Jitka0802
09.01.2019 5 z 5

Kočičí krimi se mi líbí.

jindra3953
15.06.2018 4 z 5

Siamky a pan Q. nikdy nezklamou.

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

Lucissia
15.12.2016 3 z 5

Tiráž mě hodně navnadila, moc jsem se těšila na tuto knížku, Bohužel jsem dost zklamaná, hodně osob, ztrácela jsem se v nich, hodně popisu různých akcí, no podle mne to není detektivka. Možná je to jen tím, že je to pro mne první knížka autora, měla jsem spíš začít úplně od začátku a pak bych se v tom tolik neplácala. Dám těmto knihám ještě šanci, za nějaký čas. A kočky tu opravdu neměly moc prostoru... :-)

niki-chan
14.07.2016 3 z 5

Celkem dobrá krimi. ale čekala jsem, že kočka(y) bude mít větší prostor, navíc většinu knihy tvoří popisování osob a různá setkání, vlastní vyšetřování je na pár stránek.

martiline
25.05.2016 5 z 5

Příjemné čtení. :-) Je to moje první četba knihy "Kočka, která ......", ale byla jsem mile překvapena. Doufám, že se brzy k dostanu k nějaké další "Kočka, která ...". Za mne pět hvězdiček. :-)

Aneleh
08.04.2015 5 z 5

Siamský kocour Koko opět hlubokými hrdelními zvuky upozorňuje na pachatele trestných činů a pomáhá jej novináři Jamesi Qwilleranovi svými nadpřirozenými schopnostmi odhalit. Další z mnoha skvělých krimi příběhů pro milovníky koček. Mám je od L.J.Braun v knihovně všechny, které za svůj dlouhý život napsala a jedna je hezčí než druhá. Skvělý jemný humor a láska ke kočkám sálá z každé její stránky a přináší dobrou náladu, relaxaci a pohodu.

hogofogohauzzy
20.11.2014 4 z 5

Moje nejoblíbenější kniha z série.