Kočka, která cítila krysu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podle Jima Qwillerana není nic horšího než zůstat na suchu, bez pomoci. A přesně to se mu stalo, když v Moose County uhodilo rekordní sucho. Zaskočilo ho to a po několika požárech historických objektů místních šachet i ohromilo. Místní většinou soudí, že je to počasím, avšak Qwilleran se domnívá, že jde o žhářství. A když pak po záhadném výbuchu dojde i k hrůzostrašné vraždě, začne se intenzivně pídit po odpovědích. Naštěstí Koko vytuší pravdu i na dálku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2473/kocka-ktera-citila-krysu-2473.jpg 4.440
Série:

Kočičí krimi 23.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei), MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

The Cat Who Smelled a Rat, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Kočka, která cítila krysu

Česneksmedem
20. dubna

„Nebuďte slušnej.
Řekněte jméno!“

Takový drsňárny v této kočičí sérii nehledejte. Kdo má rád potoky krve nebo má alergii na kočky, rychle pryč! My ostatní si to budeme nadále užívat.
Koko sice trochu zlobí a občas vřeští, ale to jenom proto, že ví víc než my.

martiline
18.10.2019

Jako vždy ... krásné, krásné, krásné ... :-)


Nifredil
30.08.2019

Kdybych už neměla načteno opravdu hodně knížek z celé série, asi bych hodně tápala. Chtělo to už trochu znát prostředí, aby si člověk tuhle detektivku užil. V sérii jsou i lepší, tady mi to přišlo trošku šroubované a hlavně indicie a vysvětlení přišly tak nějak až na konci a ne v průběhu jako to obvykle bývá. Jako by autorka trochu už vařila z vody. Stále sice fajn, návrat ke známému, ale slabší díl.

Danuše7
18.12.2018

kniha mě neuspokojila, asi to není můj typ detektivky

Chesterton
24.01.2018

Moje první "kočičina", kterou jsem jako ne milovnice koček z nedostatku detektivek přelouskla a byla trochu na rozpacích:))

Romžiry
11.07.2017

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

Aneleh
05.09.2014

Další kočičí krimi jsem opět přečetla jedním dechem, oceňuji originální smysl pro humor, s kterým jsou tyto příběhy psané. Škoda, že spisovatelka již žádnou nenapíše, mám ve své knihovně všechny, postupně je dočítám a patří k mým nejoblíbenějším knihám. Přímo z nich čiší láska ke kočkám, které sama miluju. Úžasný Koko má mimořádné schopnosti, jakými oplývají právě jen kočky a využívá je k dopadení pachatele. Svým chováním vždy napoví Qwilleranovi, jakým směrem se při pátrání ubírat, že se děje něco závažného a kdo je pachatelem. Krysu do pasti chytil, když na dálku odhalil žháře historických objektů a také vraha.