hippiesak hippiesak komentáře u knih

The Best Photographers The Best Photographers Jindřich Štreit

Pěkné fotky. Hlavně fotky.

04.06.2018 5 z 5

Poklady kosmonautiky: Zlomové okamžiky v dobývání vesmíru Poklady kosmonautiky: Zlomové okamžiky v dobývání vesmíru Tomáš Přibyl

Pro fanoušky cenná kniha.

Už dost, šéfe! Už dost, šéfe! Zdeněk Pohlreich

Stačí jednou prolistovat, ale jsou zde i recepty. Pro skalní fandy seriálu. Ostatním to asi nic nepoví.

04.06.2018 3 z 5

Michael Jackson – Král popu 1958–2009 Michael Jackson – Král popu 1958–2009 Chris Roberts

Pro fandy pěkně souhrnné. Je to takový ten typ knihy, kdy si připadáte, že čtete hodně, ale hooodně dlouhý článek někde v časopise. Je tam hodně fotek, text dostačující. Základní info tam asi padne všechno, ale není životopisná kniha typu Steve Jobs a podobně. Je to zkrátka život a smrt zpěváka v textu a fotografiích. Mě se tato kniha líbí.

Jak si nahrabat jako pornohvězda Jak si nahrabat jako pornohvězda Neil Strauss

Celkem nudný komix, tak 50:50. Erotiku tam nehledejte :)

04.06.2018 3 z 5

Jako ryba bez vody Jako ryba bez vody Pierre Richard

Velmi veselé. Mám rád postavy, které hraje. Po přečtení knihy si myslím, že kdybych ho znal osobně, budu mít rád i jeho :)

04.06.2018 5 z 5

Akt – naučte se fotografovat kreativně Akt – naučte se fotografovat kreativně kolektiv autorů

Pěkné akty.

Co chci vědět: Měsíc Co chci vědět: Měsíc Ian Graham

Pro děti. Pěkné obrázky. Jsou zde vysvětleny všechny informace o Měsíci v obecné rovině.

04.06.2018 4 z 5

Michael Jackson - Živý a nebezpečný Michael Jackson - Živý a nebezpečný Adrian Grant

Fotodokument z turné Dangerous. Taková lepší příloha z "Brava" :)

Slovník cizích slov Slovník cizích slov Lumír Klimeš

Velmi obsáhlý slovník. Mám doma v knihovně "verzi" 2005, chtělo by to nový, ale vlastně na co v době internetu a zejména internetu v mobilu. Ale jeden takový svazek by asi měl ležet v každé pořádné knihovně a proto jsem se rozhodl, že si ho doma nechám :) Zajímavé je číst úvod, kdy se člověk dozví, že na této knize vlastně bez přestání pracuje autor od 70.tých let... Za mě WAU a díky!

04.06.2018 5 z 5

Anglicko-český a česko-anglický slovník Anglicko-český a česko-anglický slovník Ivan Poldauf

Klasický slovník, velký. Vlastně mega velký :) a je tam toho fakt hodně. Přemýšlel jsem "co s ním" v době internetu (a internetu v mobilu), ale přesto si myslím, že takový jeden kus "dřeva a papíru" neměl chybět v pořádné knihovně :)