Greenriver Greenriver komentáře u knih

Zapomenutý komunista Rudolf Marcián Zapomenutý komunista Rudolf Marcián Petr Sýkora

Co o této knize napsat a nevyzradit současně její hlavní záměr? Snad jen: Máte-li rádi moderní české dějiny a současně (což se vůbec nevylučuje) humor ve stylu skupiny Monty Python, rozhodně po ní sáhněte.

03.04.2024 5 z 5

Loki: Zlý bůh se snaží polepšit Loki: Zlý bůh se snaží polepšit Louie Stowell

Inteligentnější Poseroutka, řekl bych. Zasazení příběhu do světa severské mytologie versus dnešní svět dětí je fajn, ale hlavní předností knihy je chytrý humor. Ten často upřímně rozesměje i rodiče.

11.09.2023 5 z 5

Moje dcera je feťačka Moje dcera je feťačka Soňa Šlégrová

Oceňuji především zpověď samotné dcery, která je upřímná, velmi otevřená. V rámci žánru zdařilý titul.

05.09.2023 5 z 5

Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory Tom Bower

Solidní kniha, pokud vám tedy nevadí pole bulváru. Bower ví, že toto je citlivé téma, a tak postupuje místy až velmi detailně, snaží se svá tvrzení dokládat. Meghan z toho opravdu nevychází dobře. Pokud už k sáhnout po něčem k současným kontroverzím kolem britské královské rodiny, pak toto je podařená kniha.

09.05.2023 5 z 5

Fotbalové kvízy Fotbalové kvízy Zdeněk Meitner

Autoři si dali kus práce, není to úplně snadné, některé otázky spíš osloví rodiče. Ale jsou to pořádně promyšlené testy, navíc kombinují různé typy úkolů. Za mě fajn

09.05.2023 5 z 5