Fotbalové kvízy

Fotbalové kvízy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513913/bmid_fotbalove-kvizy-64241885267e4.jpg 5 2 2

Jsi opravdový fotbalový expert? Toto je kniha, která otestuje, zda jsi opravdový fotbalový expert. Aby ses za něj mohl označit, nestačí znát českou fotbalovou ligu, Ronalda a Messiho nebo si pamatovat posledního vítěze Ligy mistrů. Víš třeba, co je Merseyside derby? Který tým překvapivě vyhrál mistrovství Evropy v roce 1992? A poznáš současné superhvězdy podle jejich účesů? Otestuj svůj přehled!... celý text

Kory98
08.09.2023 5 z 5

Knihu jsem koupila pro svého synovce, 14ti letého fotbalistu, který nečte (tedy umí číst, ale nebaví ho to a tvrdí, že na to nemá čas), abych ho trochu pozlobila, že dostane knihu k narozeninám. Nejde o klasickou knihu, ale spíš kvízy pro fotbalové "znalce". Tak jsem zvědavá, jestli bude mít znalosti, či si přečte alespoň nějakou encyklopedii o fotbale nebo to vyřeší "strýček" Google. Mě osobně se kniha líbí, jsou v ní i pěkné ilustrace, otázky se týkají fotbalu českého i světového. Akorát já bohužel fotbalový expert nejsem, takže bych zvládla bez pomoci asi 3 otázky :-)

Greenriver
09.05.2023 5 z 5

Autoři si dali kus práce, není to úplně snadné, některé otázky spíš osloví rodiče. Ale jsou to pořádně promyšlené testy, navíc kombinují různé typy úkolů. Za mě fajn