Gabika9 Gabika9 komentáře u knih

Pohádkový domeček Pohádkový domeček neznámý - neuveden

Pro ty kdo chtějí číst dětem opravdu krátké pohádky :-) případné chyby kterých se kniha dopouští Vám děti odpustí...

15.06.2017 3 z 5

SexyMamas: Matky matkám SexyMamas: Matky matkám kolektiv autorů

Knížku jsem dostala od kamarádky a neměla jsem žádná očekávání. Mile mě překvapilo jak dobře se četla a jak uvolněně je napsaná. Přečetla jsem ji jedním dechem a i když není úplně přehlcená návody dají se v ní najít zajímavé typy a rady.

21.05.2017 4 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha je napínavá od předmluvy až do konce. Hltala jsem každé slovo. Zápletka zajímavá, zvraty v ději nečekané. Příjemná četba, doporučuji :-)

22.01.2017 5 z 5

Jediné pozitivum, které jsem na knize našla je, že byla rychle přečtená. Skoro lituju, že jsem ji koupila. Od Rowlingové to má opravdu daleko. Snažila jsem se oprostit od předsudků a podobně, ale příběh mi přijde opravdu o ničem a možná je opravdu snahou jak ze jména vytěžit maximum.

05.10.2016 1 z 5

Dary se přece nevracejí Dary se přece nevracejí Ludmila Janáková

Knihu jsem přečetla jedním dechem, stejně jako její druhý díl. Byl to pro mě přínos, získala jsem úplně jiný pohled na rodičovství a pěstounskou péči. Taková jiná kniha o tom jak láska nezná meze.

11.07.2016 4 z 5

Gulliverovy cesty Gulliverovy cesty Jonathan Swift

Toto vydání byl dárek,jinak bych sáhla po jiném. Ilustrace pěkné,formát a4 nepraktický a knihu jsem dočetla jen proto,že jsem ji chtěla zařadit do výzvy. Originál je asi lepší,myslím,že problém bude v překladu tohoto vydání,jinak si totiž nedokážu vysvětlit,že tak slavné dílo hodnotím jako odpad...

12.05.2016 odpad!