Fleur12 Fleur12 komentáře u knih

Bible vagíny Bible vagíny Jen Gunter

Zase jsem se nechala zmást recenzema... Na vrch best, uvnitř hnůj!!! Namátkou bylinná napářka je blbost, očkování nemá žádná NU, hliník, rtuť a formaldehyd je všude přirozeně, tak co řešíte nějaké očkování, kdo si holí pipku, zemře ideálně na infekci, v tom horším přijde o všechen požitek ze sexu, v menstruačních vložkách a tamponech nikdy žádné toxiny nebyly, a bavlněné jsou jen výmysl patriarchátu, potraviny nijak neovlivňují váš zdravotní stav, příprava na porod je nesmysl a nástřih je přirozená věc, ke které proste dojít musí, stejně tak jako hemoroidy apod. Baba je pěkně jedovatá, furt jen jak lékařská věda vyvrátila todle, a todle, a bla, bla, ale, že 75% žen se po porodu dle té její vědy odmítá vrátit k sexu, to jí přijde normální! Jo a na závěr, že slušnej doktor prý nečte komentáře na svoje dílo a názory veřejnosti, hlavně ty negativní, tak tam paní kolegyní asi jeden pošlu Prostě blitka...Práci Jan Melvil mám ráda, ale tohle je fakt krok vedle. Škoda peněz i papíru.

19.02.2023

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

(SPOILER) Kniha mě velmi zklamala. Čekala jsem vhled od nepálské kultury, jak bojovala o školství, ale nakonec tam o tom bylo jen pár zmínek. Autorka řeší, že Nepálci neví, co je antikoncepce, ale sama tam spí s kdekým, koho v Nepálu i v ČR potká, samozřejmě bez antikoncepce, o které sama jistě ví a tak otěhotní. Poté celou dobu vyčítá dítěti, jak jí zničilo život, protože ona přeci mohla zachraňovat svět. De fakto několikatýdennímu novorozenci sděluje, že má všeho s prominutím plnou pr*el, tak proč pořád řve. A že na světě jsou potřebnější (ehm-patnáctiletí Nepálci, co neumí jíst příborem). Cítila jsem z toho obrovskou bolest toho malého tvorečka, jehož máma ho z celé duše nenávidí, protože si dovolil se jí narodit, a tak jí zničit kariéru spasitelky. Bylo mi líto i jejího přítele, kterého podvádí, věčně mu jen nadává, zatímco on ji de fakto živí a má ji rád. Později mu vyčítá, že jí nedovolí s dítětem jen tak vypadnout někam na Sicílii, protože ve svém životě pociťuje nudu. Končí to tak, že dítěti jsou necelé dva roky, madam už má x-tého tatínka a pořád neví, co se životem. Paní lže sobě, lže partnerovi, dítěti, lže Nepálcům, de fakto celému světu. Jsem velmi tolerantní, ale tohle bylo na mě moc. Kniha šla do tříděného odpadu a upřímně nechápu, kde vznikl ten bestseller. Možná paní prodává hezké kabelky, ale na to už jsem neměla žaludek, navštívit její obchod.

07.01.2023